Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árulás/szemétség a szüleimmel...

Árulás/szemétség a szüleimmel szemben, ha 21 évesen külön akarok élni (de ugyanabban a városban)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Gondolom ők nem bírnak leszakadni rólad, azt hitték, majd örökre az ő kicsi fiúcskájuk/kislányuk maradsz.
2012. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne? 21 éves vagy, ez az élet rendje, a gyerekek egyszer kirepülnek... Viszont ha úgy szeretnél külön élni, hogy ennek a költségeit nekik kell állni, az szemétség. Ez nem teljesen érthető számomra a kérdésedből. Ha el tudod tartani magad, akkor semmi akadálya a költözésnek.
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját fizetésedből finanszírozva? Ha igen akkor nem.
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne árulás/szemétség? Ha megvan rá a lehetőséged és szeretnél külön élni,miért ne? Ebben semmi kivetendő nincs, kivéve akkor,ha az ő pénzükön élősködsz még azután is,hogy elköltöztél,és mondjuk ők fizetik neked a lakbért.Na az gerinctelen szemét dolog lenne.
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, pont ez a lényeg, hogy önálló lábra álljak.
2012. szept. 16. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Az élet rendje, hogy a fiókák kirepülnek a fészekből, a felnőtt emberek meg önálló életet kezdenek. Ez teljesen normális. És lássuk be, még mindig jobb, mintha 21 évesen sem akarnál csinálni semmit, csak otthon ülni és eltartatni magad.
2012. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját keresetedből tudod fizetni az albérletet, a rezsit és a kaját is, akkor nem. De ha a szüleidtől várod el, akkor igen.

Egy személyre a rezsi és a kaja sokkal több, mintha közösen fizetik.

2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam úgy külön hogy ők fizették, miért lenne szemétség? Természetesen nem úgy, hogy minimálbért keresnek és két hétig sírtam a nyakukon hogy jajj de ugyan fizessék má'... Van akinek ez simán belefér, de mindegy.


Kérdező, úgy, hogy te fizeted, úgy meg aztán végképp nem szemétség és nem is árulás. Már 18 évesen is elköltözhettél volna, és akkor sem lett volna az. Nem is értem, miért gondolnak (gondolom ők mondták?) ilyesmit.

2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha állod a saját költségeidet, akkor éppen,hogy dicséretre méltó mert csak így tanulsz meg boldogulni az életben majd egyedül,szülők nélkül is! (Bárcsak az én 22 éves fiam is így gondolkodna..!:)))
2012. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!