Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemétség, hogy már szülni...

Szemétség, hogy már szülni akarok? 36 hetes vagyok, és bár van még 4 hetem, szugerálom a babám, hogy ha kész rá, bújjon ki gyorsan, mert már nem bírom. Rossz ember vagyok, hogy magamra is gondolok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember, csak egy kicsit türelmetlen, ami ilyenkorra már érthető... Hamarosan eljön az ideje és kibújik a babád.

Könnyű szülést kívánok!!

2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy rossz ember, de szerencsére attól, hogy szugerálod még nem fog kibújni. :) Hagyj neki időt az erősödésre, a 36. hét minden babának korai, olyankor még senki sincs kész.


Nem vagy szemét, csak nagy már a teher, gondolom.

2011. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember,de valószínüleg a babád majd maga fogja eldönteni mikor akar kibújni.Én is szeretném ha előbb jönne,csak én a 37-38. hetet lőttem be,aztán majd meglátjuk :)
2011. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! egyátalán nem vagy rossz ember :) pl én azért drukkolok,hogy bent maradjon május 1.éig, hogy addigra mindent elintézzek, meg akkor májusi lehessen, meg az Anyák napja milyen szép ajándék is lenne a nagyszülőknek dédszülőknek :D persze Ő dönti el mikor áll készen, de azért,jól esik arra gondolni, mi lenne ha akkor születne :D 34 hetes vagyok( a baba 33 hetes)
2011. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyálltalán nem vagy szemét :)

Én az első gyerekemmel közöltem, hogy 36-ik héten jöjjön ki. A védőnőm azt mondta, hogy várjak még vele, mert most nem ér rá, annyian vannak beírva neki arra a hétre, és a következő sem jó, így megállapodtunk a 38-ik hétben :D A 38-ik hét utolsó napján mentem NST-re, mondtam a dokinak, hogy látszik e már valami, mert én holnap szülök :D Azt mondta kizárt, azt már látnák, másnap jött velem szemben a szülészet folyosóján :DD

Én is 36 hétre születtem, 3500g-al :) Ha a baba elég érett kibújik :)

2011. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a terhességet rózsaszín köddel körbevonni,nem mindenkinek kellemes érzés.Valaki szeret terhes lenni,én bevallom,nem.Csodálatos,hogy lesz babám,a velejáró dolgok elkerülhetetlenek,de őszintén,ki az,aki szereti az állandó kialvatlanságot,azt,hogy alig tudsz mozogni,felöltözni,ágyból felkelni,stb...Plusz az aggódás,hogy jól van-e a baba,mert hát ha kint van már,akkor tudsz rá figyelni,ha még nincs,akkor meg aggódsz,hogy minden rendben van-e vele.

Persze az embet a gyerekéért mindent képes kibírni,én is,de szerintem nem megvetendő,ha valaki már a háta közepére kívánja a terhességet,mint állapotot.

Amint betöltöttem azt az időt,hogy a babám már megérett a kinti világra,reménykedtem,hogy minél előbb kibújik,de most,a 38.héten kezdek beletörődni,hogy még nem kíváncsi a külvilágra.

Egyben bízom,hogy nem hordom túl...

2011. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eszenyi Zsuzsa válasza:
100%
Én holnap töltöm be a 37 hetet, de egyszerűen már azt a pillanatot várom, mikor fogok már szülni. Nehéz a poci, nem tudok aludni, nagyon sokat érzem úgy, hogy mindjárt kiszakadok, annyira feszül a hasam. Picurnak már meg van mindene idekint, de remélem a súlya is elég nagy már ahhoz, hogy jöjjön, mert egyre nehezebb!!! én töredelmesen bevallom, nem olyan "húdecsodálatosanjólérzemmagamterhesen" élményem van eddig... Babóca gyere ki ha úgy gondolod, mert anya már nehezen bírja !!!! 36+6 hkm
2012. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!