Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » édesanyám eldobott engem és...

édesanyám eldobott engem és intézetbe rakatott 200 kilométerrel odébb, én elszöktem onnan és még csak 15 vagyok, mit csináljak? Vissza nem akarok menni.

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha elszöktél most honnan írsz? Hol vagy??

Valami oka volt hogy anyud betett az intézetbe.

Ha megadod anyud számát, szívesen elbeszélgetek vele is, mert ilyen kérdésben érdemes a másik felet is meghallgatni.

Egyébként ha igaz amit írsz, butaság volt elszökni. Most a rendőrség is keres.

2012. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
15 évesen mihez kezdesz az utcán? "Gyerek" vagy. Menj vissza, és mutasd meg a világnak, hogy nem hajléktalan lesz belőled, aki semmire nem vitte, hanem felnőtt, magáról gondoskodó ember. Ha valóban amiatt kerültél intézetbe, mert nem kellettél neki, az egyetlen háttered az intézet, ragadd meg a lehetőséget. Van egy mondás: ami nem öl meg, az megerősít! Nehéz lesz, de hidd el, kibírható.
2012. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az a helyzet, hogy túl fiatal vagy ahhoz, hogy egyedül állj helyt az életben... Még később sem könnyű, de 15 évesen nem lehet. Ha csavarogsz, előbb-utóbb megtalálnak azok a rossz emberek, akik látják, hogy fiatal vagy és kiszolgáltatott, és eladnak prostituáltnak külföldre, vagy megkínálnak kábítószerrel, hogy függő légy, és bármit megtegyél nekik egy kis "anyagért", pl. csempéssz kábszert vagy fegyvert vagy bármi, és akkor nem őket kapják el, hanem téged... Mész a börtönbe és maradsz függő, kijössz és maradsz függő és megint ki vagy téve nekik...


Ne haragudj, hogy ilyen szörnyűségeket írok, de sajnos ez a valóság. 15 évesen a legjobb, amit tehetsz, hogy az intézet biztonságában felnősz, komolyan készülsz az életre, az önállóságra, tanulsz szakmát, hogy felnőttként tudj majd boldogulni.


Drukkolok Neked!

2012. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elozmenyeket nem ismerjuk, intezetbe menj vissza, s vard ki meg nagykoru leszel, tanulj, mivel ez a legfontosabb szamodra!
2012. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha lány vagy megélsz a kuncsaftokból, de kár lenne érted!
2012. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szöktél el, hány napja?

Hol alszol, hol eszel, mit csinálsz napközben? Hogyan, honnan netezel?

2012. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem most szöktem meg az intézetből, és a drogokon, már réges rég túl vagyok, ott hagytam az összeset pont hogy az intézetben, és van hol legyek csak nem maradhatok egy helyen sokáig. félek, de ha vissza megyek akkor az nagyon nagy bajba fogok kerülni, ugyanis azért szöktem el, mert össze kaptam nagyon csúnyán egy idegbeteg állatal, és rám uszította a báttyát aki nem rég szabadult a börtönből, gyilgossági kísérletért...
2012. szept. 11. 11:03
 8/19 A kérdező kommentje:
május elsején szöktem el pontosan
2012. szept. 11. 11:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

NA jó.. a második hozzászólásodból tudom, hogy kamu az egész. Nincs suli vagy mi?? Hogy ennyire unatkozol??

egyébként melyik intézet ez?? (ha jönnél hogy igaz a történeted?)

2012. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem kamu, miért lenne az? május elselyén szöktem meg. és ópusztaszer szent ágota befogadó [link] itt az oldala is -.-
2012. szept. 11. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!