Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok intim kapcsol...

Mennyire vagytok intim kapcsolatban a ferjetekkel elettarsal?

Figyelt kérdés
ez alatt ertem zuhanyoztok tisztalkodtok es wc hasznaljatok egymas elott.ha betegek vagytok szegyelitek magatokat elotte? a ferjem nagyon nehezen szokta meg hogy abszolult nem vagyok szegyenlos semmiben szivesen maszkalok es alszom puceran es vilagos nappal szeretek szerelmeskedni.

2012. szept. 16. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%

A férjednek van igaza! Pucéran mászkálni még előtt sem illik. Kivétel, szex közben.

Nem fürdünk együtt, WC-zni még úgy sem.

Ezek nem tartoznak az intim kapcsolathoz, csupán illemszabályok.

2012. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen intim a kapcsolatunk.

Zuhanyzunk egymás előtt, együtt is, borotválkozunk is, én is pucéran alszok és szoktunk pucéran mászkálni.

Ha beteg egyikőnk, a másik ápolja, mit kell ezen szégyellni? Nyilván a hányásomat nem elemezgeti, de csinál nekem pirítóst, főz teát.

2012. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha úgy hozza a helyzet, akkor persze, fürdünk együtt, a wc-zés azért főleg, ha nagy dologról van szó, szeretjük egyedül végezni, de ha véletlenül úgy alakul, akkor elintézzük egymás előtt is. Sajnos több betegségen is átestem az elmúlt 2 évben, műtöttek is és volt, hogy nagyon kínlódtam, de ott volt mellettem, nem értem ezen mi szégyellni való van.

Simán meztelenkedünk a másik előtt. És nem zavar minket, ha fényes nappal van szex köztünk, nem csak este.

Szóval igen, elég intim a kapcsolatunk.

2012. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokszor furdunk, zuhanyzunk egyutt. Wc-n nem fogja a kezem de volt ugy, hogy o ult a wc es kinyitotta az ajtot, mert akkor eppen eszebe jutott valami es beszelgettunk o a wc en a szobaba ultem. Ruha nelkul nem igazan maszkalunk a lakasban de o alsonadraga nyaron sokszor.
2012. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Kedves első válaszoló!

Miért is nem illik az embernek a házastársa előtt meztelenül mutatkozni? Meg mi az, hogy illemszabályok? Illemszabály, hogy nem illik teli szájjal beszélni, de azt te hol olvastad, hogy illetlenség együtt fürdeni vagy meztelenül mutatkozni a párunk előtt?

Érdekes lehetsz, amint öltözöl át és megkéred a párodat, hogy forduljon el, mert át szeretnél öltözni és illetlenség, ha meztelenül meglát.

Ez csupán intimitás kérdése, nem az illemé. Kinek milyen mértékű az intim szférája. Van akinek kicsi és van akinek tágabb. Van akinek belefér az együtt fürdés, a meztelen látvány, van akinek ezek szerint nem.

A kérdező nagyon jól tette fel szerintem a kérdést, mennyire intim egyes párok kapcsolata? Ezek szerint neked nagyon nem intim a kapcsolatod.

2012. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A nagy dolgot leszamitva a fent emlitettek egyike sem tabu es zavarba ejto nalunk. Sot mi szeretunk eggyutt zuhanyozni, es amikor csak tehetjuk eggyutt is szoktunk.
2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Furdunk egymas elott van, hogy egyutt, de borotvalkozni maganyomban szeretek.

Wc-zni nem szoktam elotte,nem megy, o viszont nem zavartatja magat, engem sem zavar.

Meztelenul nem szoktunk maszkalni, van egy ket eves gyermekunk es elotte szerintunk nem kene, neki menne amugy.

Wc-zni pedig megtanultam a gyermekem jelenleteben.

2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem fordítva is lehetne nézni! Azért mert én nem sz*rok, böfögök, f*ngok, hányok a párom előtt ha nem muszáj, vagy hogy nem járkálok meztelenül mert az számomra fizikailag nem komfortos, akkor nekem nem lehet vele intim a viszonyom? Szerintem ez csak ízlés kérdése, és nem ettől függ az intimitás. Én az ilyen dolgaimat szeretem egyedül intézni, mert én így érzem jól magam, és őszintén az övéire sem vagyok túlzottan kiváncsi. Ettől még nem mondom azt hogy a lányok virágillatút kakilnak, már ha egyáltalán csinálnak olyat, de miért kéne, hogy ez beszédtéma meg nézős legyen?
2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Együtt fürdeni még 17 évesen is szoktam a szerelmemmel. Sőt, a múltkor megkértem, hogy büfögjön és pukizzon nyugodtan, attól hogy vele vagyok, de lehet elmegyek meggyónni.. Illem az, hogy nem csámcsogok és köpködök, de azt egyedül sem teszem, majdnem minden mást pedig lehet csinálni egy párkapcsolatban. (nyilván mek csepel tampont előtte), de néha, még ha valaki nem is szereti, de nem tragédia, ha a másik meglát meztelenül... Komolyan, ezek az emberek hogy élnek nemi életet? Halljátok, odatették a csúmyájukat, de nem láthatnak, amikor tusolsz? Érdekes...
2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Együtt zuhanyzunk, mikor albiban laktunk, egész nap pucéran vagy legalábbis ledéren voltunk. Pisiltünk is már a másik előtt. Nincs olyan, hogy tabu.
2012. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!