Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog valamikor is jelentkezni...

Fog valamikor is jelentkezni nekem?

Figyelt kérdés

2 tesóm van(féltesók),2 évvel ezelőtt mindkettővel nagyon jó volt a kapcsolatom,rengeteget hívtak magukkal ide oda,hol az egyik,hol a másik.Családjuk van,de így is számíthattam rájuk mindenben.Egyikkel viszont megromlott a kapcsolatom.Mikor összevesztem anyummal,akkor el is költöztem,azóta az egyik tesóm nem is kíváncsi rám.Hála Istennek a szüleimmel is rendeződött a dolog,ugyon úgy járok haza meg minden.

Mikor 3-an tesók találkoztunk,persze ők a családdal,akkor a tesóm(aki haragszik),arra nem volt képes,hogy köszönjön nekem,soha nem is érdeklődik felőlem,meg sem kérdezi se anyumat,se a másik tesónkat,hogy hogy vagyok vagy valami.Nekem ez annyira rosszul esik,hihetetlenül fáj.Hiába irok neki,semmi válasz nincs,születésnapján is felköszöntöttem,igaz,hogy smsben,mert külföldön dolgozik,de annyit nem válaszolt,hogy kösz.Az én szülinapomon fel sem köszöntött természetesen.Belefáradtam,hogy hülyét csinálok magamból,"futok olyan szekér után,ami fel sem vesz"..


Jó volt kiírni magamból,fog valamikor is Ő magától jelentkezni nekem?


2012. szept. 17. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 21/L Ők 35-36 évesek.
2012. szept. 17. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:
De miért haragszik rád?Valami csak történhetett vele/veletek!Mert gondolom,hogy ok nélkül nem orrolna....
2012. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fog megbocsátani, és ez nem rajtad múlik. Ezt el kell fogadnod. Te se kedveskedj neki!
2012. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő neki nincs oka rám haragudni,ha lenne,akkor a másik tesóm is haragudna..

Anyummal történt egy kis veszekedés..szerintem ez bántja,hogy veszekedtünk,nem beszéltem szépen vele ez igaz,de anyum sem velem.De már rendeződött a dolog.Neki semmit nem ártottam.

2012. szept. 17. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
oka csak volt ilyen haragnak.. Ok nélkül senki nem haragszik meg ennyire. Szóval mi a teljes igazság?
2012. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nevem-senki ***** válasza:
Amikor összevesztél anyukáddal, valaki -jó magyar szokás szerint- megkavarta a sz*rt. Szerintem eláztattak és olyan dolog miatt haragszik, ami nem fedi a valóságot. Tegyèl még egy próbát: kérdezd meg mi bántja, próbáld meg tisztàzni a történteket. Ha nem megy, sz*rd le!
2012. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, hogy fog-e valamikor is jelentkezni? Van saját családja azzal foglalkozik. Tényleg ne fuss utána!
2012. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi az igazság,hogy anyummal összevesztem...De keresztanyám volt az,aki mindenkinek ezt azt beszélt...anyummal is miatta vesztem össze..
2012. szept. 17. 12:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok.
2012. szept. 17. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!