Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen nagy összhang a...

Létezik ilyen nagy összhang a nagy korkülönbség ellenére? Vagy pont az ilyyen kapcsolatok sikeresek?

Figyelt kérdés
13 év korkülönbség van a kapcsolatomban. 20 éves lány vagyok,bár már jó párszor találkoztunk ,de olyan,mintha már évek óta ismerném. Egyszerűen mindent szépnek találunk a másikban,mindene tetszik,és ennek hangot is adunk. Büszkék vagyunk a másik megjelenésére,és hogy ő az enyém. Teljesen kiegészítjük egymást, ugyanazokat a dolgokat szeretjük,nincs vita semmiben. Ilyen létezhet? Sajnos mégis félek,hogy csak átmeneti állapot,hogy találtam egy számomra kívül-belül tökéletes pasit,aki elég érett már a világ dolgaira,és hogy kellően lereagálja a különböző helyzeteket.
2009. júl. 31. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl nagy a korkülönbség akkor csak ideig-óráig tart a nagy összhang,ez sajnos törvényszerű.De 13 év nem annyira vészesen sok idő,ismerek több nagymama korú embert,akik közt ennyi a különbség,és évtizedeket éltek le boldogan egymás mellett.

Sok boldogságot nektek is.

2009. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik!!!

Én és a párom között is 9év korkülönbség van:)És nagyon jól megértjük egymást,meg minden!!!

ÁÉs már több,mint 2éve vagyunk együtt,jó 1éve együtt élünk,és még mindig nagyon oda vagyunk egymásért!!

Legyetek boldogok egymással!!!:)

Üdv:23/L

2009. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom és köztem 11 év van. Öt éve ismertem meg.

Ma már a férjem...

Nem hiszem, hogy ez ideig-óráig tartana. Ha ekkora összhang van, akkor az nem múlik csak úgy...


Az én esetemben mindenképpen a korkülöbség az, ami kiegyensúlyozza az esetleges súrlódásokat köztünk.


Ne agyalj ilyeneken, úgyis kiderül, hogy ez most hosszabb távra szól-e, vagy sem.

2009. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagybátyám 25 éve van együtt a feleségével, aki 18 évvel idősebb nála, és boldogan élnek.

Szerintem nem a kor számít egy kapcsolatban, hanem az, hogy kinek milyen a gondolkodásmódja, a viselkedése. Ha ez hasonló, miért ne működhetne a dolog.

Sok boldogságot.

2009. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem idővel azért meg fogjátok látni egymás hibáit is, de ha szeretitek egymást ez el fog törpülni a sok jó mellett.Sokat tehettek azért, hogy ez a boldogság megmaradjon. Pl. ha kölcsönösen tisztelitek egymást és mindig emlékeztek arra, hogy annak idején miért is szerettetek egymásba. Egyébként pedig miért is ne lehetne összhangban és boldogságban együtt élni? Lehet még jobban kiegészítitek majd egymást, mint egy hozzád hasonló korú pasival.

Sok boldogságot!

2009. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom, tisztelet, szerelem nem korfüggő! A barátnőm és párja között 12 év van, és nagyon jól megvannak, már több mint 8 éve. Pedig én magam se nagy jövőt jósoltam kettejüknek. Nem a korkülönbség, hanem a más érdeklődési kör miatt. De épp ettől olyan klassz a kapcsolatuk, úgyhogy nyugi, és sok sikert!
2009. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok kapcsolat szétmegy, de nem a korkülönbség miatt. Ha minden más tényleg annyira jó, a 13 év, az OK.
2009. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a bnőm apuja és anyuja közt 22 év van és nálluk minden rendeben van
2009. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!