Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eszem az új, megértő pasit...

Az eszem az új, megértő pasit súgja, a szívem viszont visszahúz a régi rossz kapcsolatomhoz. Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Őrlődöm a 2 férfi közt, az új párom egy mintaférfi, megfelel minden elvárásomnak,jól néz ki, hatalmas szeretet nyújt,amit hiányoltam a volt kapcsolatomból, mégsem tudok igazán örülni neki.Bár tudom,biztosan kiegyensúlyozott, boldog életem lenne mellette,ahol idővel,ha megnyugszom jól érzem magam.Sajnos vannak pillanatok,hogy a volt párom eszembe jut, akivel még telefonon néha beszélünk,mert szerinte könnyebb úgy az elválás. Ha hív sírok,felzaklat,megőrülök azért,hogy csak még egyszer,ha egy napra is,de az enyém legyen,engem csókoljon,öleljen,és tőlem függetlenül ugyanezt érzi,kívánja ő is.Emellett a mostani páromhoz is nagyon vonzódok mindentéren, ő is megmozgat már egy nézésével is.De tudjuk a volt párommal, a kapcsolatunk nem működne,mégis szükségünk van a másikra.Hogy ne vegyem fel neki a telefont,nem tudom megállni.Az új párom viszont már szinte szerelmes, bemutatott a barátainak,ami nála nagy szó,és látják rajta,hogy boldog velem. Én is jól érzem magam vele,de....nem érdemel meg tőlem semmi rosszat sem,annyira mellettem áll mindenben,maximálisan támogat.Annyi jó és rossz dolog jár a fejemben. Nem tudom mi lenne a helyes,megcsalni nem akarom,bár úgy érzem talán úgy tudnám lezárni a régi kapcsolatomat.Szükségem van mindkét férfira valamilyen szinten, és mindkettő a nagy szerelmet látja bennem. Nagyon szörnyű érzés. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy lehet ebből kimászni,hogy ne fájjon?
2009. júl. 31. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalod az új párodat a régivel, azzal végképp nem fogod lezárni a múltat, az tuti! És szerintem az sem igaz, hogy könnyebb úgy az elválás, hogy közben telefonálgattok egymásnak. Élvezd az új kapcsolatodat, hogy mindent megad neked, ami eddig hiányzott. Ne hagyd magad felzaklatni, ha mégis befolyásolni próbál a régi, gondolj arra, hogy az már akkor sem működött, most sem működne, és gondolj arra, hogy milyen okok miatt is hagytad ott. Ha nem hagyod magad, hogy állandóan visszafogjon a régi, akkor idővel meg fog oldódni a gondod, múlik a fájdalom!
2009. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg Ingmar Bergman: Jelenetek egy házasságból című filmjét. Engem nagyon megérintett, mikor ilyen helyzetben voltam. De ne kövesd, ami benne van.:D

Én megszakítottam az exemmel minden kapcsolatot, csak így sikerült elfelejteni. De ennek már 3 éve. És tudom, hogy helyesen döntöttem, mert szörnyű életem lett volna mellette. Kell ez a távolság időben és térben, hogy más szemszögből tudj ránézni.

Az semmiképp nem működik, hogy tartjátok a kapcsolatot.

Rossz lesz sokáig, ha megszakítod vele, de csak így tudod elfelejteni. Esetleg évek múlva lehettek újra barátok.

2009. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben voltam, mint te - iszonyatos őrlődés

az volt a "szerencsém", hogy aznap este, mikor már majdnem megcsaltam az új páromat a volt férjemmel, akkor valahogy érezte, hogy baj van és az éjszaka közepén csöngetett az ajtómon. Ott állt mindkét férfi és nekem azonnal döntenem kellett, hogy hogyan tovább. Az új páromat választottam, rohantam utána, könyörögtem, hogy bocsásson meg. Akkor átfordult bennem minden, megszakítottam minden kapcsolatot a volt férjemmel. Azóta már van egy pici babám a - mostmár - második férjemtől és imádom őket.

Nem véletlenül nem működött a kapcsolatod a régi pároddal, biztos jó okod volt rá, hogy szakítottatok. Ha visszamész hozzá - akár egy éjszaka erejéig - újra és újra ugyanazokat a köröket futnátok, és mindhármótoknak nagy fájdalmat okoznál.

Úgy sokkal nehezebb, ha napról napra beszéltek, találkoztok. Határozd el magad, melyikőjük kell. Ha úgy döntesz, hogy az új szerelmet választod, akkor próbálj meg minden kapcsolatot megszakítani az exszel, hidd el idővel jobb lesz. Kitartást!

2009. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már a kérdésedben is leírod hogy a régi rossz kapcsolatod felé...akkor mi a kérdés? Két pasival akarsz játszogatni? mert akaár tudatosan, akár nem azt teszed.

előbb utóbb két szék között a pad alá fogsz csüccseni és még jól meg is ütheted magad.

Ha elég idős vagy már, akkor talán dönthetnél végre.

És teljesen egyértelmű számomra hogy nem a régi szar kapcsolatba mennék vissza, így sosem fogsz túllépni semmin.

2009. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!