Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszas szemkontaktust lehet...

Hosszas szemkontaktust lehet e félreérteni? férfi és nő között

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom.lehet hogy kölcsönös vonzalom.de nekem is volt már ilyen és én is ugyanúgy elgondolkodtam rajta,aztán mondta a hugom,hogy mi van ha azt nézte,hogy én mit nézem már annyira...:) ááá,kész!!:)Aztán kiderült,hogy tényleg tetszünk egymásnak.:)
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Már nem tudom! Én évek! óta szemezek egy kollégával, sokszor rajtakapom, hogyha háttal vagyok neki, hogy a fenekemet nézi egy olyan "mindjártrádugrok" pillantással, ha találkozunk mindig mélyen, hosszan a szemembe néz, aztán mégsem közeledik. Nem kezdeményez. Tiszta dili! :((
2012. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyusz, a kérdésedben a válasz!.:) Ha nem lehetne félreérteni akkor nem tetted volna fel e kérdést!Neked a válaszom az , hogy Te adott esetben félrefogod érteni.:))
2012. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van erre is példa.


Én is el szoktam járni egy szórakozóhelyre, és kétszer is találkoztam ott egy sráccal. Első alkalommal sokat nézett, lődörgött körülöttem, de nem viszonoztam a szemkontaktust valami sokszor. Második alkalommal már bátrabb voltam, mosolyogtam rá, ő is egyfolytában nézett. Aztán mégsem jött oda. :D

Vagy félreértettem, vagy ugyanolyan beszari, mint én. :)

2012. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!