Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki aki utálja az anyját, vagy nagyon rossz a kapcsolata vele? Szerintetek, mitől alakulhat ez ki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6/10 bocsika...:)
2012. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az én apám lelécelt egy másik nővel. Egyik nap még otthon volt, mire hazamentünk, már kipakolta a lakást és eltűnt. Aztán 1évig semmi, majd annyi, hogy eladta a házat a fejünk fölül. Apámról ennyit...

Anyám mindenki előtt és a férjemet is beégeti. Az idegenek meg félnek tőle, mert azt hiszik beteg az agya és nem beszámítható. Holott csak a természete ilyen. Nem értem, én nem tudom szeretni. Próbáltam, de nem megy. És nem tudom, hol siklott ki ennyire, hogy miért nem jó a viszonyunk.

2012. szept. 19. 12:28
 13/14 anonim ***** válasza:

nálunk most ez a "sajnáltatom magam" téma megy.ha ő csörg vagy ir, már mennem kell hozzá,olyan nem lehet,hogy én nem érek rá,vagy majd később vagy ilyesmi.Sokszor már tényleg nem megyek,hát azért nem a csicskája vagyok én.És pont ma irja nagybátyám,hogy anyám már olyanokat mond neki,hogy ő öngyilkos lesz mert senki nem foglalkozik vele,meg akar már dögleni,senkire sem számithat rám,se a hugomra se stb..én is milyen szemét vagyok,hogy csak erre kér meg hogy menjek el hozá, hogy vele elgyek és ennyit nem teszek meg, meg ilyenek.

Aztán ha hiszitek ha nem, mindig érdekből hív.pl.ha már itt vagy fessd be ahajam, menj má le a boltba,olyan hogy leüljön beszélgetni velem, sosem volt még.max kioktatás erejéig.nem tudom hogyan kezelni,áá.:/ (6os hozzászoló vok)

2012. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tyiha ezek kemeny tortenetek. Szerencsesnek mondhatom h nemigy nottem fel. Anyunak egy hibaja van, nem tudja a szeretet mutatni, nem affectionate. Ezt karpotolom a kislanyomnal. De olvasva a torteneteket, anyum hibaja nem is igazan hiba, es tenyleg szerencsesnek mondhatom magam. Apum koran meghalt, anyum 42 eves volt, sosem hazasodott ujra, de meg baratja sem volt, nem akart nekunk nevelo apukat, dolgozott, sporolt, kitanitatott engem es ocsemet, sokszor onfelaldozoan. Nem voltunk gazdagok de alap dolgaink megvoltak. Nelkule sosem ertem volna el azt ahol vagyok, es nem valt volna belolem az aki vagyok. Igaz hianyzott volna az olelese, de nagyon sokat kosoznhetek neki mas oldalrol. En buszke vagyok anyumra es szeretem.
2012. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!