Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a kapcsolata a gyerek születése után a párjával? Nem mondanám h túl rossz csak sokkal több azóta a feszültség. Másnál is így van vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is.. most mindketten a gyerek körül forgunk.most 2 hetes a pici.
2010. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk 10 hónapos a lány és mióta megszületett sokkal több a feszkó a vita a veszekedés is.Ez sose fog visszaállni amilyen régen volt?Na jó nem egészen csak annyira h ne legyen ennyi a feszültség?
2010. máj. 8. 10:27
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nalunk az elso par het remalom volt, minden nap orditottunk egymassal, most kezdunk magunkhoz terni. Szex viszont meg mindig nincs, az azert tovabb javitana a helyzeten. Jo tudni, hogy nem csak mi vagyunk igy...


11 hetes kislany anyukaja

2010. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok: szex nálunk még nem is lehet, de már nem is simogat meg ha úgy adódik,hogy fekszünk az ágyon, csók az már kb 4 hete nem volt,max ilyen futó szájrapuszik, és a viták száma növekedett... :-( Remélem visszaáll a régi kerékvágásba ha a pici idősebb lesz.
2010. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

ezeket a kérdéseket és válaszokat olvasva mindig elmegy a kedvem a gyerekvállalástól...

öcsém késői gyerek,de anyámék sztem akkor szexeltek utoljára mikor ő megfogant...kiábránditó:S

23/N

2010. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nálunk a szexszel nincs gond söt sokkal jobb mint régen.Igaz kevesebbszer jutunk 1máshoz de akkor húúúú...Szóval nálunk nem ez a gond hanem h szinte minden nap valamelyikünk kiakad valamin.Vagy én vagyok fáradt mire haza ér és 1 rossz szó miatt a plafonon vagyok vagy ő van kis hülyeségen a plafonon.Nagyon ritka ha van olyan nap h nincs vita.
2010. máj. 8. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem olyan egyszerű dolgok javítanak a helyzeten, hogy pl amikor otthon ül, te random odamész és megsimogatod, adsz neki egy hatalmas csókot az arcára, főzöl neki valami fínom kaját, vagy holo a mc-donaldszból egy fagyit, vagy amit szeret :) Amikor hazajön megkérded, hogy milyen volt a napja, hagyod hogy beszéljen és türelmesen meghallgatod.


Pár nap és meg fog változni.

2010. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne csak a gyerekkel foglalkozz állandóan. Két szopi között legyen az ágyában,akkor neked is lesz midnenre időd,és nem leszel fáradt.És este kérdezd meg a párodat,hogy milyen napja volt! Akkor nem lesz közöttetek ennyi vita.
2010. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos én is azok közé tartozok, ahol rosszabb lett a helyzet a pici születése óta. Fáradtabbak vagyunk, nincs időnk egymásra, főleg a páromnak rám. Amióta megszületett a kicsi, Ő a mindene, más már nem is létezik,máshol az a baj, hogy a nő hanyagolja el a párját, mert minden a csöpp körül forog, nálunk fordítva van. Mindenesetre ti próbáljátok helyrehozni, puszild meg spontán a párod, kedveskedj vele...mint ahogy az előttem szólók is írták
2010. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is több lett a vita, de mindketten tisztán látjuk a helyzetet, és nagyon keményen küzdünk azért hogy jobb legyen..... de nem mondhatnám hogy teljesen a gyerek miatt, aki már 2 éves, hanem rengeteg egyéb változáson és sok nehézségen mentünk át - új lakóhely, új munkahelyek stb.... a pici születése előtt pedig úgymond hab a tortán életünk volt. De ugyanúgy szeretjük egymást, és én tényleg látom a végét ennek az alagútnak. Nem szabad feladni.
2010. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!