Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretnék...

Mit tegyek ha szeretnék elköltözni itthonról, de nincs pénzem albérletre?

Figyelt kérdés
Szeretnék elköltözni itthonról. Anyám konkrétan a képembe vágta hogy költözzek el. Kibírhatatlan ember.. Nem bírok tovább itt lakni. Utál engem és ezt nyíltan ki is jelenti. De nem tudom mit csináljak, mert idén érettségizek, nincs munkám így albérletet nem tudnék kivenni. Rokon sincs akihez mehetnék. Valakinek ötlet? Mindegy hogy hova csak el innen.
2012. szept. 19. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Tanáraidtól kérj segítséget, esetleg egyéb rokontól.. Kollégium és diákmunka?
2012. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Maradsz a fenekeden.

Az én anyám is rendszeresen közölte, úgy 14 éves koromtól egészen 16-ig. Ahogy tudtam, elköltöztem apámhoz. Anyukám volt a legjobban kiborulva mert szeretett és hiányoztam neki.

Biztosan csak összekaptatok valamin, ne vedd komolyan.

2012. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem csak összekaptunk valamin.. 12 éves korom óta alig vártam hogy betöltsem a 18-at és elhúzhassak innen. Fél éve betöltöttem, de itt nyíregyen semmi munkalehetőség. Ezt csinálja velem mióta élek. Már pár hónaposan is fejbe vágott azért mert megharaptam amikor jött az első fogam. Csak azért szült meg, hogy még ne váljanak el apámmal. Aztán később persze elváltak. Évek óta kínoz, mindenért ordibál, szó szerint visít! Most például azért vagyok a szar szemét, mert reggel azt mondta hogy ebédre egyek húst meg rizset. 2 féle hús volt, és én nem abból ettem amiből kellett volna. Normális az ilyen? Meg közli a saját gyerekével hogy bárcsak elköltözne? Főleg hogy borzasztó lelki állapotban vagyok amúgy is. Szükségem lenne valakire aki támogat de ő csak belém rúg.. Tönkre teszi az életem! Már komolyan elgondolkodtam azon is, hogy inkább öngyilkos leszek. Ennél minden jobb lehet..
2012. szept. 19. 21:15
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

"ebédre egyek húst meg rizset. 2 féle hús volt"


Kétféle hús közül is választhatsz, annyira nem lehet rossz neked.

Másnak esetleg még kajája sincsen...

2012. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Lehet hogy másnak nincs kajája, de lehet esetleg szerető családja, amiből nekem SOHA nem jutott ki :) És azt hiszem ez a fontosabb.
2012. szept. 19. 21:24
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, nem kell a hiszti!

Ne vegyél róla tudomást és kész! Esetleg költözz oda apukádhoz.

2012. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Apám arra nem képes hogy a születésnapomon felhívjon.. Elmegy mellettem az utcán
2012. szept. 19. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Szívesen mondanám, hogy gyere költözz hozzám, hiszen mindig szerettem volna ha egy lányom is lenne. De ugye Anglia irtó messze van, és hát rokon sem vagyok..:)

Mivel írtad nincs rokonod akihez költözhetnél, akkor esetleg egy jó barát?? Ha az sincs, akkor nem sokat tudsz tenni.

Annyit csak, hogy tűrsz tovább, és tudatosan elkezdesz gyűjteni pénzt. Amint lehet elmész dolgozni, és amikor elég pénzed lesz elköltözöl. Pénz nélkül rokon, barát nélkül sok lehetőséged nincsen.

40/N

2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondta, hogy lány.
2012. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

ma 21:43 vagyok..


Fel sem tűnt hogy nem írta fiú vagy lány. Olvasva nekem totál az jött le hogy lány írja a sorokat.

2012. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!