Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szokott sírni...

Milyen gyakran szokott sírni a párotok lányok/nők?

Figyelt kérdés
Az enyém már többször is sírt, de nem is vagyunk régóta együtt. Bevallom, hogy egy kicsit zavar.. nincs bajom azzal, ha egy férfi sír, de ne gyakran mert az úgy kiábrándító vagy nem is tudom. Nem haláleset volt a dologban, hanem problámák, nyomás a munkán, minden összejött neki stb. Örülök, ha teljesen meg tud nekem nyílni, de akkor is soknak érzem.
2012. szept. 19. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Még soha.


Viszont volt olyan párom, aki mindenen elbőgte magát férfi létére. Na az tényleg idegesítő volt.

2012. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer. Huszonöt év alatt.
2012. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
amikor oka van rá...Lehet olyan,h hetente,lehet olyan,h utána évekig nem...Ebből nem hiszem,h messzemenő következtetéseket kell levonni..most ilyen időszaka van,ennyi..
2012. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ketszer-haromszor sirt miota egyutt vagyunk.Be volt rugva es a gyerekkorarol meselt.
2012. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na jó de még is mióta vagtok együtt és hányszor sírt eddig?Mert ha mondjuk 1 éve vagytok együtt és az utóbbi hónapban mondjuk párszor elbőgte magát akkor az még belefér gondolom.De ha mondjuk napi rendszeressgéel bőg mint egy kis gyerek az nyílván egy idő után idegeítő.
2012. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az első barátomat többet láttam sírni mint ő engem bár amennyit engem lehet sírni látni talán együtt véve senki se látott annyit sírni engem mint én őt (jól összehoztam) :D A mostani pedig csak hülyeségből szokta mondani hogy sírni fogok de még sose láttam sose mondta komolyan és nem vagyok biztos benne hogy ő tud e sírni :D
2012. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt, és 1x sírt.
2012. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Pár alkalommal...

Többet, mint az exeim, de nem zavar. Rajta látom, hogy jóval érzelmesebb, mélyen érintik a dolgok. Nem a hisztis fajta abszolút, csak ha valami probléma van a kapcsolatunkban, az nagyon fáj neki, olyankor sír. Ráadásul nem is maga miatt, hanem azért, mert "engem megbánt". Nem zavar, mert látom rajta, hogy őszinte, és nem minden héten-hónapban csinálja, hanem évi 1-2 alkalommal.

2012. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Soha nem sírt és nem is tud olyan történni, hogy sírjon.
2012. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mi már sírtunk egymás előtt.Ezért nem ábrándultam ki belőle,sőt.
2012. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!