Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Mertek sírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Mertek sírni a párotok előtt? Én nem, valahogy szégyellem :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

merek


F28

2011. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már sirtam a párom elött és pasi vagyok... néztünk valami hülye videót és a végén már könnyeztem a röhögéstől.. igaz ő is :D
2011. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, durva is lenne, ha ez problémát jelentene...

23/N

2011. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merek. Szerintem ebben nincsen semmi szégyellnivaló.
2011. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem is durva, hogy ez problémát jelent számomra. De félek, hogy kiábrándul belőlem, eddig erősnek ismert meg, és mi lesz, ha meglátja a gyenge oldalamat is? Az ennyire gyengét?
2011. dec. 30. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Merünk mindketten. Nem hinném, hogy szégyellni kell.
2011. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, mertem a Barátnőm előtt. Szerencsére megértő volt mindig, bár csak nagyon ritkán látott sírni. Egyébként először én is kényelmetlenül éreztem magam, de amikor mondta, hogy nem ciki és megérti, akkor már nem volt annyira kényelmetlen a helyzet és aztán máskor sem, ha néha napján megesett velem.

2011. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!