Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok úgy már, hogy zavart...

Voltatok úgy már, hogy zavart benneteket a párotok "szerelmes tekintete? "

Figyelt kérdés
Szegénykém olyan hülye fejet vág amikor úgy néz rám, szerelmesen.. tudom bután hangzik, de valahogy zavar.. Másik páromnál ez nem zavart sose. És sokszor néz azzal a tekintettel, én meg már nem tudom állni.
2012. szept. 19. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem úgy tűnik te nem vagy szerelmes?!
2012. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem a párom volt, hanem tolakodó udvarló, akinek legszívesebben bevertem volna a képét, amikor olyan holdvilágképpel bámult rám...

Valami gáz lehet nála és te ezt érzed! Hallgass az ösztönödre!

2012. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.
2012. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

igaza van az elsőnek!biztos a másik párodnál azért nem zavart mert te is szerelmes voltál vagy közelebb voltatok egymáshoz ha érted,hogy értem mint a jelenlegivel.

így tudod te vagy fölényben ebben a kapcsolatban,te kevesebbet fogsz beleadni mint a másik.

2012. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is igaza van az elsőnek,te nem vagy szerelemes.
2012. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én sosem éreztem azt,hogy zavarna...
2012. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert olyan ártatlan kölyökutya képet tud vágni, hogy elsírom magam.
2012. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Hihetetlen, hogy virtuálisan tudjátok értékelni a szeretet milyenségét.
2012. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A páromat nemcsak akkor szeretem, mikor összeszedett, fess, meg talpigférfi, hanem akkor is, ha néha esetlen, fura fejet vág, farsul énekel. Ha valamivel azt nyilatkoztatja ki, hogy szeret engem (legyen az nézés, bók, cirógatás), az nekem jólesik, akármilyen "hülye fejet" is vágjon. Egy szerelmes ember általában örül, hogy viszontszeretik, és tudtukra is adják mindezt - bármilyen formában.
2012. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunk elején, amikor én még nem voltam szerelmes, csak ő, akkor néha zavart. Mióta én is szerelmes vagyok, azóta cseppet sem zavar, sőt... :)
2012. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!