Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mertek sírni a párotok előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek sírni a párotok előtt, nem érzitek cikinek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani konkrét példát is erre? Kort és nevet is adjatok meg, légyszi, köszönöm!
2012. ápr. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban nincs mit szégyellni, ha sírnod kell, sírd ki magad. Ha emiatt beszól, vagy valami megjegyzést tesz, ami negatív irányú, akkor az nem az a tipikus "igazi párkapcsolat".


17/F

2012. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jézusom, te meg hány éves vagy? 12?
2012. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatban élünk, mikor együtt vagyunk, az mindig nagyon szép és mivel én elég érzékeny típus vagyok, így sokszor elpityeredem, mikor pedig megy haza, akkor én úgy bőgök mintha világvége lenne (de annyira rossz nézni, hogy felszáll a vonatra és elmegy én meg csak ott állok). Merek előtte sírni, és néha én is látom rajta, hogy könnyesek a szemei, de ő tud uralkodni magán.

19/L, lakcímemet ne adjam meg?

2012. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lakcím nem érdekel?

Amúgy nem szoktam, főleg előtte, néha könnyezem, de csak egyedül. F/39

2012. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát volt olyan nálunk hogy még ő is lkezdett sírni... mert hogy ő külföldön egyetemezik és ritkán jön haza, gondolhato h mikor visszamegy van sírás ... egyszer sírtam előtte mikor baromira megbántott, s azt ő is megkönnyezte... :) 18 lány vagyok (a nevemből gondolom csak kiveszed hogy mi a nevem) , párom 20 :)
2013. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!