Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz így ez az egész....

Olyan rossz így ez az egész. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit és bejárós vagyok, 04:30-kor kelek mert sokáig készülődök és 06:40-es busszal megyek, a buszmegálló innen 15 perc biciklivel, szóval jó korán el kell indulni. Aztán mindennap délután 3-4 óra után érek haza (hétfőn-kedden 8 órám van, a többi napon 7). Nagyon fárasztó, kollégiumba semmiképp sem megyek!! Most meg is fáztam egy kicsit, tesi mindennap van, pénteken is majd meghaltam úgy fájt a torkom utána. Ráadásul itthon is olyan furcsa. Nincs időm semmire mert nehezen tanulok, meg a suli is nehéz. Olyan mintha nem is itthon lennék, cicámra is alig marad időm hogy foglalkozzak vele. Mit tegyek? :( Ja és mindig fél 11 után alszom el este mert olyan sok a házi. Vagyis lehet hogy nem sok, csak nekem nehéz...

2012. szept. 16. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet, hogy keménynek tűnik, de ezt az életet te választottad. Ha nem akartál kollégiumban élni, akkor most ez a helyzet.


Félre ne értsd, nem akarlak elkeseríteni vagy elítélni. Sajnos a gimi, vagy az egyetem ilyen szokott lenni. (Nem beszélve a munkahelyről.)


Miért ezt a gimnáziumot választottad? Nem volt könnyebb? Hidd el, a giminek nem csak a gürcölésről és az állandó holtfáradtságról kell szólnia.

2012. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert ide vettek fel (2. helyre) :( Van könnyebb de az még messzebb van. Van itt helyi gimi is, de oda szinte csak romák járnak.
2012. szept. 16. 14:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnád reggel az elkészülési időt lerövidíteni? ha jól számolom kb 6:20-kor kell indulnod otthonról, minek kelsz 4:30-kor? mit csinálsz, hogy 2 óra kell?
2012. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
vasalom a hajam, mert göndören nagyon ronda. +alapozót is fel kell helyesen kenni, mert a hormonok miatt nagy foltokban erősen piros az arcom. Tehát ehhez is kell idő+ alaposan mosok fogat is kb. az 10 perc. :S Más meg 10 perc alatt elkészül...
2012. szept. 16. 14:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elkészülési időt nézem én is. Az én buszom 7:15 kor megy, én meg 7 órakor, vagy 7:05 kor kelek, és villámgyors reggeli, fogmosás, fésülködés, ruha, és már megyek is, még egyszer sem késtem le a buszt. 2 óra alatt kitakarítanám a lakást kínomban.
2012. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fogat mosni hogy tudsz olyan gyorsan?? És ha wc-re kell menned?
2012. szept. 16. 14:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Ezeket ha gyorsabban csinálnád (persze a fogmosásra nem azt mondom hogy rendezd le fél perc alatt) akkor lehet, hogy 1 óra is elég lenne, így ha 5:30kor kelnél, lehet, hogy az is segítene a fáradtság érzeteden :) Amint hazaértél kezdd el a házit, annyi biztos nincs, hogy délután 4-től este 10-ig azt csináld. Ha végeztél, menj ki sétálni, futni, ha van kutyád akkor vele. Találj egy hobbit, amivel szívesen foglalkoznál, feltölt energiával. Esetleg olvass, rajzolj, beszélgess a barátaiddal, anyukáddal. Este egy nyugtató fürdés, nézz tv-t, meglátod, így jobban fogod érezni magad :)

16/L

2012. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
vagyis #3 :D
2012. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az én buszom 7:15 kor megy, én meg 7 órakor, vagy 7:05 kor kelek"


Úristen, ennyi idő alatt az ágyból nem mászok ki, nemhogy elérjek egy buszt! XD

2012. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
14:28 szép álom... :) ezt maga lenne a tündérmese elérni :) meg fogom próbálni, csak a hajamat sokáig kell vasalni. Arra tudtok valamit?
2012. szept. 16. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!