Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod elfogadhatónak...

Mennyire tartod elfogadhatónak, ha az apa megy gyed-re? Megszólnád, lenéznéd a munkatársad, ismerősöd ha bejelentené?

Figyelt kérdés
A gyerek már 1,5 éves elmúlt.
2012. szept. 20. 08:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá! Ha ők így járnak jobban, akkor miért ne?
2012. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondolom azért választanák azt, mert így jobb a családjuknak.
2012. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólnám meg vagy nézném le??

Teljesen normális dolog.

2012. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis. Szerintem túl van misztifikálva ez a dolog,hogy a gyereknek az édesanyjára van szüksége. Véleményem szerint szeretetre, odafigyelésre van szüksége. Mindegy, hogy ez egy férfitől vagy nőtől jön. Sok esetben az apa sokkal rátermettebb,mint az anya. A másik eset pedig a pénz. Kell az anyai szeretet, de azzal nem lakik jól a gyerek. Ha az apa alkalmas rá, és az anya keresetéből inkább meg lehet élni,akkor miért ne döntsenek így?
2012. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a férjem volt otthon a gyerekkel fél éves korától egy éves koráig. Felháborodottan közölte velem, hogy az ő gyereke nem fog bölcsödébe járni, mondtam, hogy jó, természetesen, de akkor ő marad itthon vele. Én imádom a fiamat, tényleg, de fél év után már teljesen megőrültem attól, hogy pelenkát cserélek és nyálat törölgetek. Minden tiszteletem azoknak a szülőknek, akik ezt bírják 24/7, én sajnos nem. Ettől még imádom a fiamat, és most, hogy bölcsibe jár négy órában dolgozunk, hogy lehessünk vele otthon, de nekem KELL a munka, és a páromnak is.
2012. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 nevem-senki ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs ezzel! :)
2012. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
A 8/)-nek igaza van. Nem "csak" az anyára van szüksége a gyereknek, hanem gondoskodásra,szeretetre. Ezt az apától is megkaphatja. Nekem is van ismerősöm, ahol az apa maradt otthon a gyerekkel. Sokkal kiegyensúlyozottabb a pici, mint azok, akiket az anyja majomszeretettel nevel.
2012. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem szoktam más magánéletében vájkálni, így semmit se szólnék rá. Minden családnak a saját dolga, hogy ki marad otthon, egy csomó minden befolyásolhatja amihez egy kivülállónak semmi köze (anyagiak, lelkiek, stb...) Viszont ha valaki megszólna ilyenért, később se foglalkoznék a véleményével, mert ez bizonyíték lenne arra,h mennyire felszínes, figyelemre nem méltó.
2012. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan csaladot ahol a három gyerek így nőtt fel anyuka 1,5 éves korukig volt velük itána apuka, mert anyuka munkája jobban kereső volt apukáénál. A gyerekek igen jól neveltek, jó tanulók és imádják mindkét szülőt. a Munkatársak sem szóltak soha semmi rosszat.

Lehetséges és becsülendő ha egy apa igy kiveszi a résézt a cslaádbl a gymerkneveleésből. Attól ő még ugynaolyan férmi mint a söröhző kocsmázó rtásai

2012. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!