Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A párom exe...

Mit csináljak? A párom exe folyamatosan zaklatja a páromat.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A kérdés előzménye. Azóta a nőci naponta-két naponta írogat sms-eket, illetve facebookos üzeneteket.

A mai pl: Szia! Megkaptad az üziket? Mi újság? Hétvégén valami közös program? Írj vagy hívj.

De hívta már be a munkahelyére, valamit vásárolgatni is. A bő két hónap alatt talán egy olyan programra hívta, ami a gyerekkel volt kapcsolatos (olyankor direkt írja, hogy a gyerekkel program).

Párom beszélt vele azóta kétszer, a második erélyesebb volt, de még mindig nem állt le a nő.

Mit csináljak? Írjak neki én sms-t? Teljesen ki vagyok borulva ettől.

A párom szerint túlreagálom. A hármas beszélgetésre nem vevő a nő.


2012. szept. 20. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is túlreagálod. A párod veled van, ha az exével működött VOLNA, akkor vele lenne, nem veled. Nincs mitől tartanod. (Amúgy meg ha a párod nem szeret, akkor bármit teszel, úgysem tudod megtartani.)

Ne foglalkozz vele, mert az örökös parázással meg balhékkal csak azt éred el, hogy tönkremegy a kapcsolatotok. (És az nem a nő miatt lesz, hanem miattad.)

Ha meg a nővel akarsz csevegni, hogy kié a pasi, csak magadat teszed nevetségessé.

2012. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát Te semmit, majd a párod lerendezi.


Majd előbb utóbb le fog állni. Vagy Te fogsz tovább állni...

2012. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a probléma itt nem a nő,hanem a párod. ezt neki kellene lerendeznie. ha a nő látja h a párod nem áll ki eléggé melletted,akkor ezt ő annak veszi h a kapcsolatotok nem elég stabil-amiben van is valami- és próbálkozik.


nem értem h miért hagyja a párod és pluszban minek terhel téged azzal h mutogatja az üziket. így a nő pont azt éri el amit akar: h folyton képben van nálatok. légy résen,és állj a sarkadra h a párod végre összekapja magát!

2012. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek reagál párod a hülyeségeire? Persze nyilván nehéz eset, mert van közös gyerek, teljesen nem tudja kizárni. Aggasztóbb, hogy a párod nem veszi komolyan a dolgot.

Én biztos írnék neki vagy felhívnám, még inkább személyesen beszélnék az ex-szel, tudja már, hol a határ. Mondjuk ha ezt a párod tudta nélkül csinálod, még te jöhetsz ki belőle rosszul.

Ha közös program van gyerekkel, te ott vagy? Vagy csak ők hármasban?

2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak hármasban, vagy a párom és a gyerek.
2012. szept. 20. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem aláznám meg magam azzal hogy Te beszélsz a nővel, ebben az esetben azt fogja látni, hogy célba ért.


Legyél úrinő, a párodnak meg mond meg hogy neked ne mutogassa az smseket meg amit irt mert nem érdekel, rendezze le Ő. Próbálj meg túllépni rajta, ha nem megy akkor Te is tudod....

2012. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
te olyankor miért nem vagy ott?
2012. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Mivel gyerek is van, a pasi nem lehet olyan erélyes, mint amiről írtok. Felteszem, próbál a gyerek érdekében civilizáltan, normális ember módjára viselkedni az exével. (Ez egyébként szerintem el is várható, mert én pl. nem is kezdenék egy olyannal, aki megcsinált valakinek egy gyereket, aztán meg kitörölte a memóriájából - mert az simán megcsinálja velem is, azt meg kihagynám, tehát ne vessük a szemére, hogy nem bunkó az exével!)

Már kérdés, hogy a nő ezzel megpróbál visszaélni.

Szerintem ha a pasi komolyan venné a nőt, az sokkal nagyobb baj lenne. Amíg nem veszi komolyan, addig jó, és addig semmi esélye a nőnek.


Azt sem hiszem, hogy el kéne játszani a boldog nagy családot négyesben. Legyenek ők hármasban a gyerekkel, és legyen a kérdező hármasban a gyerekkel meg a párjával.

Aki pedig nem bírja elviselni az exeket, az ne kezdjen olyan pasival, akinek gyereke van, mert a gyerekhez automatikusan jár az ex. Egy gyermektelen exet le lehet pattintani, de ha gyerek is van, akkor nem. És a barátnőt váltogathatja az ember, de a gyereket nem. Úgyhogy a balhés barátnő eleve hátrányból indul, és semmi esélye a gyerekkel (és a hozzá tartozó ex-szel) szemben. A gyerek marad, a barátnő megy...

Kivéve ha a fentieket belátja, és nem balhézik. Mert az olyan barátnő nagy kincs.

Első

2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert az ex nem engedi, hogy találkozzak a gyerekkel, pedig szívesen megismerném a kissrácot. :)

Nem a gyerekkel van a bajom, hanem a nővel. Ha szakítanék a párommal, akkor én nem írogatnék neki szerelmes sms-eket, főleg nem ennyi idő után.

2012. szept. 20. 15:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? És párod ezt hagyja? :( Hát ez elég durván hangzik, te a párod életének része van, a gyereknek téged is ismernie kell. Nagyon nagyon gáz, hogy párod ennyire engedelmeskedik az exének, ez nem normális. Meg is értem, miért vagy ilyen parázós. :(
2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!