Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jót tesz a kapcsolatunknak?

Ez jót tesz a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Barátom anyukája meghalt 3 éve ő akkor 17 éves volt. Apjával maradtak. Lassan egy éve vagyunk együtt, együtt is lakunk már. Házias vagyok főzök mosok takarítok, mostanában nagyon sokszor mondja nekem, hogy emlékeztetem az anyukájára, "anya is így csinálta" stb.. van amikor este lefekszünk aludni és odabújik de érzem, hogy nem úgy mint nőhöz hanem mint egy kisgyerek az anyukájától van amikor mondja is, hogy olyan vagyok mintha anyukája is lennék. Félek, hogy őt látja bennem ez baj lehet?
2012. szept. 21. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátodnak pszichiáterre van szüksége. Komolyan, nem vicc.


Normális dolog, hogy ennyi idő alatt még nem tette teljesen túl magát a gyászon, de az nem, hogy a barátnőjében az anyját keresi.

2012. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáterhez nem menjen. Legjobb esetben hazajön egy marék nyugtatóval.


Pszichológussal lehetne beszélni, de szerintem nem feltétlen kell. minden pasinak jól esik a gondoskodás, és minden pasi odabújik néha a barátnőjéhez "csak úgy" és biztonságot keresve. Csak ma már nem divat az ilyesmi, mert a trend szerint ha merevedés nélkül ölel meg, akkor már impotens/anyakomplexusos/buzeráns.


Én nem látom ilyen drámainak a helyzetet.

2012. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scream85 ***** válasza:
100%

Nekem is kiskoromban meghalt anyukám (12 voltam).

Az én barátnőm is nagyon házias, szinte mindenben kiszolgál, még ha nem is kérem.

Viszont nekem is (és persze neki is) jól esik hozzábújni "csak úgy"!

Pl.én kiskoromban nagyon sokszor néztem úgy tv-t hogy anyu ölébe tettem a fejem és simogatta a fejem közben.

Párommal is elég sokszor csinálunk így, de egyáltalán nem azért, mert anyut látnám benne. Egyszerűen csak jól esik!


Szerintem nem kellene feltétlen a rosszat látni benne.


27/F

2012. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem félek ettől :) csak valamelyik nap a szomszéd nő (anyukája barátnője volt) ő jegyezte meg, hogy nem olyan jó ez.
2012. szept. 21. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!