Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gonosz hárpia nőnek...

Egy gonosz hárpia nőnek melyik tesz jobbat, ha magára hagyják vagy ha férje minden gonoszkodás ellenére kitart mellette? És a gyereküknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A nő jobban érzi magát,ha van kin gonoszkodni. Mindenki másnak jobb nélküle.
2012. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakinek problémái vannak, nem gonoszkodni kell, hanem megoldani a problémákat. Én megkérdezném tőle, miért jó neki ez a viselkedés, lehet-e valahogy javítani, ha nincs változás, gonoszkodjon csak egyedül. Senki nem teheti tönkre más emberek életét. A gyereknek semmiképp sem jó, vagy megnyomorítja a lelkét, vagy később ugyanilyenné válik.
2012. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért kíváncsi lennék hogy a nőnek is ez a véleménye?

Mert Szerintem a férj is okolható ha a feleségéből mellette gonosz hárpia lesz.

2012. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

"Mert Szerintem a férj is okolható ha a feleségéből mellette gonosz hárpia lesz."


Szép mondat. Persze a fordítottja nyilván nem igaz, mert ugye a mai világban ki merne leírni olyat, hogy a feleség is hibás, ha kap mondjuk egy (nem több, egy azaz 1 darab) nevelő célzatú pofont, hogy befejezze a hisztizést.

2012. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező vajon a férj vagy a férj szeretője?
2012. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ötös, ez de jó kérdés! :)
2012. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az, ha az ilyet otthagyják.
2012. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!