Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egészséges,...

Szerintetek is egészséges, hogy ennyire félt? 14L

Figyelt kérdés

Apukámról van szó.

Rettentően félt, mindenkit, akivel akármerre megyek, be kell neki mutatnom, vagy megnézi facebook-on.

Nincs sok barátom, és nem is nagyon vágyom rengetegre, de elég frusztráló, ha mindenkiről tud, akivel valaha egy szót is váltottam.

A vicces viszont, hogy ezzel szemben megengedi, hogy úgy nézzek ki, ahogy akarok (hajfestés, piercing, ruhák). El is enged sokfelé, csak mindig korán hazaérjek, és tudja kikkel voltam. Ezzel se lenne semmi gond, csak az kellemetlen, mikor jönnek a kérdések, hogy "és hol tanul? hány éves? cigizik? TETSZIK NEKED XY?" És ez elég kényelmetlen, mivel szinte csak fiú haverjaim vannak. És eddig életemben 2 fiú tetszett/ik, szóval nem is vagyok az a tinip.csa.

Most örülök, hogy a srác, aki tetszik, érdeklődik felém, ma elém jön a zenesulihoz és elmegyünk kajálni. Feltételezem, haza is kísér majd, mit csináljak, hogy apukám ne ijessze el?

Köszönöm előre is!

14 (2hét múlva 15)/L



2012. szept. 21. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Sok férfit ismerek, akik nem voltak épp jófiúk a házasság előtt, akikből lányos apuka lett, azon azt látom, hogy sokkal jobban félti a lányát a fiúktól. Merthogy nagyon is jól tudja, mi jár egy fiatal srác fejében....


A lányokat azért is féltik jobban, mert egyrészt nem akarják a szülők, hogy egy rossz kapcsolat miatt a későbbi szexuális életük kudarccal kezdődjön, na meg 15 évesen simán teherbe is eshetsz. Ennek a következménye pedig lányoknál sokkal súlyosabb mint a fiúknál. Ha a lány nem veteti el a babát, akkor legfeljebb odalöknek valamit gyerektartásként.

A lánynak viszont az abortusz, de a gyerek bevállalása is nehéz döntés, ez utóbbi esetben veszélybe kerülhetnek a tanulmányai, a későbbi munkavállalása és párkapcsolata.

2012. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, apukám sose volt az eminens leendő orvos.

Viszont tudja, hogy vigyázok magamra, fel vagyok világosítva.

2012. szept. 21. 11:56
 3/5 Ditta323 ***** válasza:

Az apukák mindig jobban féltik a lányukat. Hát, hogy ne "ijessze" el készítsd fel a srácot, hogy lehet apukám tesz fel majd néhány kérdést, mert félt. Apukádnak meg mond meg ha találkozik vele akkor ne tegyen fel neki egyszerre sok kérdést és kényeseket, mert még ráér feltenni később is. Amúgy ha úgy vesszük a leírásodból könnyen kenyérre kenhető apukád van. Szerintem örülhetsz neki, hogy ilyen és nem olyan, hogy nem enged el sehova tilt mindentől és mindenkitől, mert sajnos sok ilyen eset van.

Sok sikert a leendő párodhoz :)

2012. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy leendő pár azt nem merem elkiabálni:D

Na igen, ha apunak szimpatikus, már csak nagymamám a probléma:P:D

2012. szept. 21. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondok neked valamit fiúként. Ha igazán szeret téged az a fiú, akkor még egy jetivel is megküzd érted. :) (Péntektől 15/f)
2012. szept. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!