Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak hogy fesse a haját? én 30 évesen jöttem rá hogy milyen szép is a természetes barna és milyen egészséges a haj festés nélkül. Engem senki nem tiltott tőle sajnos.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem engedném meg neki.
2012. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
En sem engedném meg neki, kár lenne roncsolni a haját.
2012. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Nekem akkor lett megengedve, amikor kijártam az általánost.

Szerintem, neki is van joga a saját hibájából tanulni. Úgyhogy, szerintem engedd. Figyelmeztetheted azért!

23N

2012. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%

A magyarok többségének nem áll jól az eredeti hajszíne, főleg a tipikus magyar "egérszürke" szín.


Én pontosan 15 évesen kezdtem, a ballagásomkor, és azóta mindenféle voltam. Most eperszőke vagyok, és ez az árnyalat még Anyu szerint is sokkal jobb, mint az eredeti barna.


A festett haj is lehet egészséges.

2012. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ennyi idősen megengedték. Előtte pedig melírt rakhattam bele.Nem bántam meg.Rengeteg balzsam létezik amitől egészséges lesz a haj.
2012. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

Mikor kijártam az általánost anyukám megengedte hogy bemelíroztassam a hajam. Utána pár évig melírozott volt, egy fél évig vörösesbarna, majd már 4 éve legalább az eredeti, barna hajszínem van. Semmi bajom nem lett tőle, kifejezhettem az egyéniségemet.


23/N

2012. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
69%
Először alkudjatok meg egy színezőben szerintem, ami szép fényt ad a hajnak, és egy árnyalattal el fog térni. Aztán legyen benne egy kis melír, ezekkel is lehet húzni egy fél évet. Aztán már lehet festeni is. ...azért lila ne legyen, de simán engedd meg; mert a végén csak megmarad benne a tüske ellened. Addig örülj, amíg hajfestést akar, nem intim-piercinget. :P :)
2012. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
Engedd meg neki de ne valami hupililára hanem szép természetes színűre.
2012. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
Ezt neked kell eldonteni, hogy mit engedsz meg! En pl. nem engedtem meg, 17 evesen egy par mellir csikot engedtem meg, amivel mar valtoztatni tudott a szinen, de mivel hosszu es szep barna hajuk volt, igy soha nem engedtem meg, hogy roncsoljak. Amikor mar nagykoruak lettek, akkor mar nem igenyeltek, nem is akartak festetni pl.
2012. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem engedték, de befestettem magamnak, és kész. Utána már inkább nem is próbálták tiltani. Voltam vörös, piros, fekete, szőke, de most 25 évesen az eredeti barna hajszínem van (kb. 20 éves korom óta), és sokkal jobban szeretem, mint mikor vörös vagy fekete volt. Legközelebb csak akkor fogom festeni, ha őszülni kezd.
2012. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!