Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit vártok el egy...

Férfiak! Mit vártok el egy családanyától? Tegyük fel, az adott nő otthon van GYed-en 2 kicsi gyermekkel. Minden érdekel, a főzéstől a házas életig.

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 16:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Felmérés vagy tanácsot akarsz?
2012. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%

Pl. ilyet hogy ne engedje konnektorba nyúlni a gyerekeket, meg adhatna nekik enni.


Miért a kérdés, valami emberpróbálót vár el tőled a férjed?

2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Ha őszinte akarok lenni, akkor tanácsot, de akkor azt mondjátok, kérdezzem a férjem.

Kérdeztem is, de ő olyan típus, hogy szinte semmit nem vár el tőlem, csak azt, hogy a gyerekeket szépen neveljem. Mindig azt mondja, hogy inkább foglalkozzak a gyerekekkel, majd, ha hazajön a munkából, együtt megcsináljuk a házimunkát. Sokmindent meg is csinál, illetve megcsinálna helyettem, de ezt már cikinek érzem...

2012. szept. 21. 16:18
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
De hát jobb tanácsot senki nem fog tudni adni. Ha itt most minden pasi azt mondja, hogy imádja, ha az ánuszába nyúlnak, és masszírozzák a prosztatáját, az sem jelenti azt, hogy a te férjed is ezt akarja.
2012. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
Elvesztettem a fonalat.
2012. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Én csak annyit várok el tőle, amennyit én is képes vagyok elvégezni az ő helyében azonos körülmények között.
2012. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

azért ez nem akkora probléma szerintem..-örülj neki,hogy nincsenek extra elvárásai!


az én férjem sem adja ki parancsba az elvárásait,mert magamtól is tudom,hogy az nap mire lesz időm.

általában:főzök,összepakolok,mosok,vasalok,gyerekkel foglalkozom.

2012. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
14%

ha csak ez a legnagyobb bajod, akkor nem vagy tiszta fialás. mi lenne ha haza megyen , le ül sörözés közben tévézni, és úgy dirigálna. ilyen gyökér egy kérdést.

Erre mondják, a kutya meg a leg jobb dolga, abban bolondult meg. föl sem tennék ilyen lérdést, örülnék neki, mint majom a farkának. De , tudod mit cseréld le, jön majd jobb.

2012. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
8-as! XD Kétszer neki kellett ugranom, mire megértettem az írásod.
2012. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
17%
Akkor csak egyszer ugorj neki a kérdező komentjének és olvasd el értelemszerűen
2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!