Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok a nagyobb tesó meddig...

Nálatok a nagyobb tesó meddig volt otthon a kicsi születése utána?

Figyelt kérdés
Kislányom ovis,a kistesó nyár elején érkezik.Szülés után szeretném ha 2-3 hétig itthon maradna,nem szeretném ha kirekesztettnek érezné magát.Nem tudom mit csináljak egyem ki egész nyárra az oviből,vagy csak pár hétre+ a nyári szünetre?Ti mit tennétek?Természtesen az oviban nem egésznapos lenne,hanem haza hoznám ebéd után.
2012. jan. 15. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt? Ha van kedve, menjen oviba, ha nincs kedve, akkor maradjon otthon. Mivel ő dönthet, ezért nem érzi majd magát kirekesztve akkor sem, ha menni akar oviba.
2012. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mekkora már a nagyobbik? kis csoportos vagy nagy csoportos? Nálunk a családban most született egy kistesó és a nagyobbik most kezdi a kis csoportot. Őt otthon tartották 1 hónapig, az elején kicsit nehezen indult ez az egész, kicsit féltékenykedett de aztán 1 hónap elteltével minden visszaállt a rendes kerékvágásba :)szóval én azt mondom, hogy talán egy hónapot otthon maradhatna a nagyobbik, mert mégiscsak újszülött van otthon, és nehogy hazahozzon vmi betegséget a nagyobbik, meg aztán látni kell, hogy ugyanúgy szereted őt is, mint a picikét. :)
2012. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam abban az évben kezdte az ovit (szeptemberben) amikor a kicsi született (dec.). Ő nagyon szeretett járni, ezért ment oviba, de mikor a kicsi 2 hetes korában tiszta takony lett, alig kapott levegőt, nem vittük egészen január végéig. De aztán, hogy a kicsi erősödött a nagy is mehetett oviba.
2012. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont 4 éves lesz lánykám amikor a tesó születik,most mini csoportos.
2012. jan. 15. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Kislányom 3,5 éves lesz,amikor megszuletik a kisteso,én orulok,hogy oviban lesz és nem itthon,mert egyedul is nehéz lesz az elso hetekben a picivel,hát még ha a kislány is itthon lenne,vele is foglalkozni kellene,szerintem sokkal nehezebb lenne.Ezért én nem venném ki ovibol,persze nyáron nekunk is itthon lesz 2 honapig,mert nálunk nem járhat oviba,ha én itthon vagyok,de akkor már a pici 2 honapos lesz,addigra csak osszeszokunk,a betegségekkel kapcsolatban,a kisbaba ha anyatejet kap,nem hiszem,hogy elkapja a betegségeket.
2012. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan mar 5eves volt a nagy a kicsi pont szeptemberi szóval egy napot sem maradt otthon előtte viszont a nyári szünetet végig vele toltottem. Pedig tudja hogy mi itthon vagyunk de neki úgy természetes ha mehet oviba a abrataival jobban elvan mint a félig bevethető anyjával:)meg azt se lehet hogy alvás után menjek érte mert reklAmal hogy meg játszani akar szóval du 4ig oviban van ami azt hiszem a legjobb most mindenkinek. De tuti hogy semmilyen ügyeletes és nyári szuneti napon nem fog oviba menni.
2012. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!