Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy szörnyű vagyok de...

Tudom hogy szörnyű vagyok de én tényleg utálom a testvéremet. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Én mindig is (egészen idáig) felnéztem rá, hiszen majdnem 8 évvel idősebb nálam, de mostanában elkezdett lenézni, mert hogy ő már felnőtt lett, vagy én nem tudom milyen indíttatásból teszi ezt, de nagyon idegesítő. Folyton kioktat, veszekedést kezdeményez, beleköt abba amit mondok és igaz hogy sokszor hülyeség, de mikor ő volt ennyi idős akkor ő is pont ilyen hülye volt... Már lassan kikerget a házból. Az jár a fejemben egyfolytában hogy nem akarok hazajönni és hiába zárom be az ajtót, ő valahogy mindig bejön vagy ordítozik velem, hogy miért zárom magamra az ajtót. Én vagyok az idióta, mert nem vagyok elképesztően népszerű és nincs rohadt sok "barátom", meg hogy nem járok el a hét napján minden nap edzésre és milyen rohadt lusta vagyok. Minden egyes áldott nap a fejemhez vágja ezeket. Mindenki arról beszél hogy mekkora a terror az iskolában... Hehe... Szerintem kiröhögnének ha azt mondanám hogy a saját nővérem terrorizál... Nem is említettem, hogy ráadásul megver és ezzel büszkélkedik a családban. Azt mondta a barátom, hogy ha már ő is megüt, én is üssek vissza, ne hagyjam magam... De én nem tudom. Ő mégiscsak a testvérem. Hogy a francba képes ezt ő tiszta lelkiismerettel megtenni, úgy hogy 8 évvel idősebb nálam és 20 kilóval nehezebb??? Már nem érdekel ki gondol szőrnyű embernek, én tényleg gyűlölöm a saját testvérem. Megaláz, kinevet és élvezi ezt. Tudom hogy hülyeség és gyerekes, de én tényleg nem akarok hazajönni holnap. Inkább alszok egy sikátorban és hagyom hogy megerőszakoljanak, mint hogy elviseljem ezt a folyamatos stresszt. Emellett természetesen a szüleim tökéletes jegyeket várnak el tőlem... Könyörgöm, valaki segítsen mert én ezt már nem bírom tovább! 16/L
2012. szept. 21. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán felnőtt lenne nem viselkedne így. Ha sok barátja lenne, akkor nem érne rá azzal foglalkozni, hogy téged kioktasson, vagy például sportolhatna is, ha ennyi szabad ideje van.

Mikor büszkélkedik azzal, hogy megver téged, a családban senkinek nem jut eszébe közölni vele, hogy milyen szánalmas, hogy fizikailag, és lelkileg terrorizál egy nála kisebbet, és fiatalabbat?! Szerintem próbálj segítséget kérni a szüleidtől. meg kellene érteniük, hogy mit csinál veled, és nem szabadna hagyniuk!

2012. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdésed.Vagy beszélj vele.És igaza van a barátodnak,vágj vissza neki.Vitatkozz te is,vagy üss vissza.Ne hagyd magad semmiképp.Tudod,csak azt bántják,akit lehet.De szerinted mégis mi változott?
2012. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigasztaljon az a tudat, hogy ha 24 évesen így viselkedik, akkor egyértelműen nagyon gáz személyiség, nincs mire büszkének lennie. Retardált kamaszgyerekek viselkednek így, nem felnőttek. Amíg a te életkorodból a végén rá nem jöttem az övére, addig azt is hittem, olyan 14-16 éves lehet.


Különben kezdj el tényleg edzésre járni, valami harcművészet... fél év múlva adsz neki egy olyan pofont, nem fog tudni egyedül fölkelni a padlóról utána, 20 kiló ide vagy oda. És attól a naptól úgy vége lesz a szemétkedéseinek, mintha elvágták volna.

2012. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fog csak azért harcművészetre járni, mert a bátyja cseszegeti szvsz....
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rostas martin válasza:
24eves es nalatok lakik mond a szuleidnek hogy kuldjek vagy biztasak a feszekbol valo kirepuleszre
2012. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rostas martin válasza:
vagy basztasd a maganeleti problemaival! nekem bevalt hameg basztat akkor vagj vissza nalam bevalt
2012. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!