Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartod, hogy...

Elképzelhetőnek tartod, hogy egyszerűen ne tudj beilleszkedni egy családba?

Figyelt kérdés

Előkerült egy régi téma, régi ügy, régi srác. Rákérdezett, hogy anno olyan jól kijöttünk, végül miért pattintottam le, akkor nem magyaráztam meg neki és lehet nem is tudtam volna.

Az ő családja jómódú, anyagilag a felső rétegbe tartoznak és ennek hangot is adnak. A márkátlan cumó náluk nem módi és egy szimpla vacsora mellé is kaptam három poharat, meg kismillió evőeszközt.

A srác nővére és a párja meglepiként jegyeket kaptak az operabálba, stb.

Én még mint egy "barát" megfordultam náluk többször is és mindig úgy éreztem nem vagyok oda való, kínosan, feszélyezve éreztem magam és talán ezáltal ki is ábrándultam ebből ebből a pasiból teljesen. (Akkor még otthon élt) Most van egy csinos, szintén hasonló kaliberű barátnője, de a pasi állítása szerint azóta is bármikor képes lenne őt lecserélni rám. Próbáltam neki finoman beadagolni, hogy nekem ez akkor sem ment volna és most sem menne. Sosem tudnám családomnak érezni az övét, nem tudnék beépülni ebbe a csilli-villi életbe. Azt mondja szerinte ez egy hülye és átlátszó kifogás, mellette mindent megkapnék, amire szükségem van...

A kérdésem az, hogy ti megértetek-e? Akarom mondani, eltudjátok-e képzelni így az életeteket, amikor nem ebben nőttetek fel?


2012. szept. 21. 22:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

En is rosszul erzem magam a ferjem csaladjanak koreban,szornyen primitiv es rosszindulatu banda, de nem oket valasztottam hanem a ferjem.Nem veluk kell egyutt elnem.

Szerintem az ok amiert szakitottal vele az nem a csaladja, nyugodtan mondd meg neki az igazat, hogy annyira nem szeretted, hogy el tudd viselni a csaladjat.

2012. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ő is vitte tovább ezeket az elveket, így nem csupán a családját nem tudtam elviselni. Annyi, hogy ő nem nézett le, csak "be akart vezetni ebbe a körbe", amiben én nem éreztem jól magamat. Ennyi nagy vonalakban.
2012. szept. 22. 16:30
 23/23 anonim ***** válasza:

4es válaszoló vagyok.


Ez szerintem mindenkinek az egyéniségén múlik. Valaki két kézzel vetné magát a vagyonra és be tudna illeszkedni van aki nem.


Viszont egy jóü tanáccsal szolgálhatok: amennyiben ugy érzed fel kell adnod saját magad ne tedd!

Aztán ha hülye p.csává válsz és elváltok magarda maradsz a megszokott jó léttel és ku.va sz.r ám a legaljáról indulni.


Szóval ha igy érzed magad egésznek sose kérj senkitől se tanácsot se mást, hanem éld az életed...

zsák a foltját...tudod..

2012. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!