Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beilleszkedni...

Miért nem tudok beilleszkedni a saját családomba? Miért nem vagyok olyan mint ők?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy valami nagy baj van velem. Anyut rengetegen szeretik,a boltban dolgozik. A faluban szinte mindenki ismeri és szereti. Nagyon könnyen kijön mindenkivel. Tesóm úgyszintén. Keresztapumnak(anyu testvérének) is összejött minden. Van családja, és emellett nagyon sok bulit szervez náluk. odajár tesóm, keresztapumnak a baráti köre, általában mi is. Csakhogy engem soha nem hív senki. mennek bográcsolni, és hívják tesómat, anyut, de engem nem. persze néha azért énis elmegyek. de ott mindenki olyan "nagy arc". tényleg mindenkinek van egy olyan egyénisége, olyan dumája, hogy én ott szóhoz sem jutok. keresztapum azt mondja, hogy nagyon szeret engem, de igazából észre sem vesz. Voltunk múlt héten bálban, és ott is olyan kirekesztettnek éreztem magam. Keresztapum pl. mindenkit felkért táncolni csak engem nem. most is náluk bográcsolnak és a fene sem hívott. pont futásból jöttem haza. anyum éppen indult, és meg sem kérdezte, hogy van-e kedvem menni. Egyébként anyuval nagyon jó viszonyban vagyok, de egyszerűen nem tudok beilleszkedni abba a társaságba. dehát szinte minden hétvégén van valami náluk. én szeptembertől csak hétvégénte járok haza. most üljek itthon? vagy mit csináljak?:( 19L
2011. aug. 28. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menjél anyud utàn, biztosan azt érzik, hogy nem érzed jól magadat közöttük.
2011. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tesód pl. mennyi idős? Van párja, otthon lakik? Nálunk az a hülyeség volt, hogy míg nem lett egy párom, akivel összeköltöztünk és már látszott, hogy na össze is fogunk házasodni, addig még huszonegynehány évesen is úgy kezeltek mint egy hülye gyereket, az ilyen felnőtt, párocskás programokból kihagytak, ha véleményem volt egyből lehülyéztek meg letorkoltak, hogy én hülye vagyok és nem tudhatom, persze mondjuk a négy évvel fiatalabb de komoly pasival rendelkező kiscsajt meg körbeugrálták, hogy jöjjön velük ide-oda, meg ó igen az ő véleménye milyen nagyszerű és okos. Tök szar volt.


Már javult a helyzet, mivel felnőttként jutok eszükbe és beleillenék a társaságukba, csak most már engem nem érdekel, b@sszák meg!

2011. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne menj olyan kocsi után, ami nem akar felvenni, alakítsd ki a saját köreid, csináld amit szeretsz
2011. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bátyámnak nincs párja, és itthon lakik. Ó 22 éves. Én érzem , hoyg velem van a baj, mert nem tudok közöttük oldódni. Egyébként nekem van kapcsolatom (3 éve), de valahogy még vele sem találták meg a közös hangot, amikor elhívtam magammal. Igazából jól érzem magam közöttük olyan szinte, hogy jó elhallgatni őket, sokat nevetek. csak én nem vagyok olyan nagy arc, hogy beleillenék abba a társaságba, úgy gondolom.
2011. aug. 28. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csak azért érzed, hogy veled van a baj, mert a többiek feléd irányuló hozzáállását magadévá tettes, emi eléggé gáz lehet a későbbiekben is
2011. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tetted
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kevés kissé az önbizalmad?
2011. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát de, elég kevés sajnos :S
2011. aug. 28. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy vetem ki az irományodból hogy nálatok vannak ezek a kis kerti összejövetelek. hát szerintem hívd meg a barátaidat és a párodat és velük dumálj ne pedig az olyanokkal akikkel nem találod a hangot.
2011. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem nálunk vannak a bulik, hanem keresztapuméknál
2011. aug. 28. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!