Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek anyosomekhoz karacson...

Elmenjek anyosomekhoz karacsonykor, ha eddig se jartam hozzajuk, mert mindig sertegettek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Most mi döntsük el helyetted?
2012. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem, pláne ha már hónapokkal előtte gyomorideged van a dologtól...
2012. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp.. ha eddig is csak a kutyájuknak néztek akkor semmiképp
2012. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rajtad és a párodon múlik. Ilyen cipőben én is jártam, és igyekeztem ritkítani a találkozást. Ezt belátta a férjem is
2012. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A A Karácsony a Szeretet Ünnepe, igaz? Ha téged ezen a napon anyósod csak sérteget, bánt, akkor mi a kérdés? Elmennél csak azért, mert ez a szokás, vagy mert jókislány akarsz lenni mások szemében?


Kerüld el őket és tiszta sor. Nem szerethet mindenki, és neked sem kötelező mindenkit szeretni, pláne azt nem, aki szeretet helyett szavakal ver. Szerintem. :)

2012. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nekik is jobb, mert irritalja oket a jelenletem, az hogy letezem, sogornom szo szerint latni se bir es ferjem szerint orul ha nem lat.
2012. szept. 22. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés. Nem mentek és kész. Ezek szerint a férjednek is te vagy az új családja:9
2012. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ferjem es gyerekem megy, szeretnem ha jol is ereznek magukat ott.
2012. szept. 22. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Mi ugyan nem vagyunk még házasok, csak együtt élünk, de az anyja nem bír elviselni (nem igazán adtam okot rá). Én nem is mehetek hozzájuk, tavaly párom hónapokig győzködte, hogy elmehessek, akkor mehettem is, de azóta megint ellenem van.

Idén nem megyek hozzájuk, nem is szeretnék, mert már attól gyomorgörcsöm van, ha rágondolok, de az is borzasztó érzés, hogy nem ünnepelhetem a párommal a karácsonyt, mert mindkettőnknek sokat jelent ez az ünnep. Az a típusú ember vagyok, aki már most azon gondolkodik, hogy mit főzzön, hogy dekoráljon, más most várom a karácsonyt, de elrontja a kedvem a gondolat, hogy egyedül ünneplem majd, hogy nincs kinek megfőzni a karácsonyi vacsit, hogy az ajándékom is csak másnap adom át. :(

2012. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, azért mégis csak egy család vagytok, a gyerek azt látja, hogy nem megy anya, mert mama és a x néni utálja??? szép példa. Anyósodék is és te is félretehetnétek arra a 3-4 órára a nézeteltéréseket. Viszont ha ilyen rossz a viszony, nem mennék, de hihetetlen, hogy ezért nem mehetsz...
2012. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!