Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor melegítőben...

Karácsonykor melegítőben megjelenni a nagyiéknál! Így szokás? Vagy mi vagyunk különcök, hogy "felöltözünk"?

Figyelt kérdés

Mi: Férjem, kisifam ingben nyakkendőben, én amennyire lehet elegánsan, magassarkú stb.., sógorék pedig melegítőben! Szerintetek melyik a "normálisabb" megjelenés Karácsonykor, amikor összejön a család?

Köszi, ha írtok!


2011. dec. 28. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek az, ami neki kényelmes. Legalább karácsonykor ne azt keressük már, hogy miben vagyunk jobbak a másiknál.
2011. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem valahogy ilyenkor is meg kell találni az arany középutat. Szerintem is illik ilyenkor kicsit szebben felöltözni, de persze azt se túlzásba véve.


A melegítö pedig nagyon hasznos ruhadarab, de tekintve, hogy nem ünnepi alkamakra találták ki, talán nem a legjobb választás volt karácsonyra, mikor a család együtt akar ünnepelni.


Akkor ennyi erövel a fenyöfát se díszítsük fel, mert minek flancolni...

2011. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
84%
A nagyiékhoz karácsonykor SOHA nem öltözök ki, próbálok olyan ruhát felvenni, amiben lehet fetrengeni, mert az unokatesóimmal (négy 10 év alatti kisördög) szoktam a kertben játszani.
2011. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
52%
Én még sosem hallottam, hogy egy otthoni ünneplésre ki kellmöltözni. Mi nem tettük de még nem háborodott fel rajta a Jézuska még sosem. De úgy látszik a ti családotoknak a küklsőségek számítanak.
2011. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
46%

hát ők ilyen igénytelenek....most nem azt mondom én sem hog kisestélyi meg ilyesmit vegyen az ember..na de azért melegítő??no comment..

legalább egy ing vagy egy farmer még ha nem is nyakkendő...

2011. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
83%

Bár én egy igen egyszerű családban nőttem fel, nálunk azért ilyenkor mindig illett kicsit szebben felöltözni. és ez nem azt jelentette nyílván, hogy mindenki nagyestélyiben tündökölt. De azért a karácsonyi ünnep az mégsem hétköznap..


Dehát ahány család, annyi szokás..

2011. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
58%
Akkor én is nagy paraszt vagyok,mert én is melegítőbe mentem. Az előttem íróhoz hasonlóan én is a kicsikkel játszottam a szőnyegen+a kutyákkal. Nem értem a saját családodhoz miért kellene kiöltözni. Karácsony van..és??? Nekem a kiöltözésekről mindig az iskolai ünnepségek jutnak az eszembe,amiket nagyon utáltam.
2011. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
72%
Elegánsan, és mégis kényelmesen öltözünk fel karácsonykor.
2011. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
69%
Én a Mamámékhoz mindig a karácsonyra kapott új cuccokban megyek. De semmi flanc, csak sima új felső, vagy új farmer... Szenteste a másik Mamám jön hozzánk, oda többnyire olyan ruhát veszek, amit még tavaly, vagy szülinapomra kaptam tőle.
2011. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
95%
Mui nem szoktunk kiöltözni egyáltalán.Ugyanolyan ruhában szoktunk lenni,mint máskor.Nálunk így szokás,de persze nem vetem meg azokat sem,akik csinosan felöltöznek ilyenkor,mert gondolom náluk meg az a szokás.
2011. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!