Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy aggódom?

Normális hogy aggódom?

Figyelt kérdés
Ma családi összejövetel volt nála és eljött a mostohafia, aki hozta a menyasszonyát is. A család először látta a lányt, nem túl szép, de végtelenül kedves. A nővérem, meg elég hangosan, megjegyezte, hgy "ez a lány ocsmány" meg egyéb kedves dolgokat mondott. A jegyespár is hallotta. És a lány érthetően kiborult. Erre a nővérem hangosan elkezdett vitázni a fiával, miközben szegény lány meg hisztigörcsöt kapott. Mivel mindenki őt okolta, ezért konkrétan az egész családjára megharagudott és elrohant. Nem beszél a férjével, a gyerekeivel, a szüleivel, a testvéreivel sem, senkivel. Azt sem tudjuk, hova ment. Őszintén aggódom érte, mivel voltak már furcsa dolgai. A sógorom már végigkérdezte a barátokat, rokonokat, nincs-e náluk. Nincs. Tudom, felnőtt nő, elmúlt negyven, de én nagyon aggódom érte. Az anyósom szerint viszont hülye vagyok. Szerintetek is? Tudom, hogy sokszor nagyon bunkó, hisztis, de attól még a testvérem!

2012. szept. 22. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

aggódjál, de azért a nővérkét is erősen kezelni kéne. Indításból két pofonnal...

EGy hülye bunkó.

2012. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nyilán nem fogom a nővéremet ( aki amúgy 46 ) pofon ütni, de fiatalon megvolt rá a késztetés. Sajnos egész életében ilyen volt. Mindenen megsértődik, mindig más a hibás, mindig ő az áldozat. Az a vicces, hogy a férje is ilyen, valahogy nem szoktak veszekedni, de most ők is összevesztek.
2012. szept. 22. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, hogy aggódsz. Bár azt gondolom, hamarosan meg fog jelenni, ha már kifújja magát, ennyi az egész. Egyébként tényleg bunkó.
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pendulum92 ***** válasza:
Nővéred egyszerűen neveletlen
2012. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

beszlj a lánnyal hogy a nővéred csak féltékeny rá mert menyasszony vagy akármi, és emiatt volt ilyen bunkó... :)


meg attól még a tesód megmondhatod neki hogy így nem viselkedünk...

2012. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az én testvérem csinálna ilyet, én is aggódnék, de nem csinálnék semmit. Ha 2-3 nap múlva sem jönne haza, akkor kezdeném el keresni, ha kiderülne, hogy valami barátnál van, akkor azt mondanám, hogy ok, nincsen baja, ennek örülök, de maradjon is ott, amíg ilyen hülye. A nővéred elő fog kerülni, csak most duzzog, meg szerintem külön örül, hogy aggódtok érte. Mikor hazajön, ne mutassátok neki, hogy aggódtatok. Ha a nyakába ugortok, azzal azt éritek el, hogy neki volt igaza és máskor is megteheti.
2012. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nővérem sajnos egy nagyon gonosz asszony, ezt már számtalanszor bebizonyította, a súlyos problémákkal küszködő terhes lányát is magára hagyta a pácban ( pontosabban nálam és anyámnál ). Azonfelül mindenkinek ilyeneket mond, csak a menyasszony ezt még nem szokta meg. De már kezdi kapisgálni, milyen anyósa lesz... De a nővérem még mindig nem került elő! Nem is jelentkezett, semmi.
2012. szept. 23. 11:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Előkerült a nővérkém! Egy hotelben volt, délfelé hazament és nagy kegyesen megbocsátott a férjének. Amikor meg fölhívtam és kértem, többet ne tegyen ilyet, jól leteremtett.
2012. szept. 23. 15:14
 9/9 anonim válasza:

szívás...

a barátaidat megválogathatod, de a családod nem...kitartás..

2012. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!