Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek már van párja,...

Ha valakinek már van párja, vannak gyerekei akkor eszébe szokott jutni az exe?

Figyelt kérdés
Lehet egy kicsit értelmetlen lett. Szóval felnő valaki, lesz családja, munkahelye, élnek boldogan, de azért a nőnek pl. eszébe szokott jutni még az exe régebbről? Nektek eszetekbe szoktak/szokott jutni?
2012. szept. 22. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
HÁt igen.
2012. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán, de nem is vagyok ex-barátkozós fajta.

A volt párom a volt párom nem a barátom a haverom a mitooménmim...

Ha összefutunk nem gond, de külön ezért nem találkozom egyikkel se.

2012. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És akinek igen annak milyen gyakran?
2012. szept. 22. 21:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos igen.
2012. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mostanában napi szinten.
2012. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En vissza is mentem az elso szerelmemhez mert rajottem megiscsak o volt a legjobb nekem.
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is...
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog az "eszembe jut" és a "gondolok rá". Én sosem tekintettem nosztalgiával azokra az időkre, pedig békében váltunk el, de tudom, hogy teljesen jó helyen vagyok a mostani párom mellett, és ezt nem veszélyeztetem azzal, hogy kattogok feleslegesen a múlton. Egyébként szerintem időnként mindenkinek eszébe jut, hiszen a múltja részét képezi, de sokan abba a hibába esnek, hogy megijednek ettől a teljesen természetes dologtól, aztán meg elhitetik magukkal, hogy ez tuti azért van, mert titkon még mindig visszavágyódnak hozzá. Így lehet álszerelmet, házibajt kreálni az idillből.
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ava87 ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs kimondottan AZ exem, inkább csak időszakok szoktak eszembe jutni, hogy pl. mit csináltam amikor ennyi meg annyi idős voltam. Olyankor persze nyilván az is beugrik, hogy kivel voltam együtt akkor, már ha éppen az adott időszakban együtt voltam valakivel, hiszen nem radíroztam ki senkit a memóriámból, de ilyen nosztalgikus gondolataim nincsenek régebbi partnerekkel kapcsolatban.
2012. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eszembejut mindegyik, csak nem gondolok rá úgy, hogy jaj de jó lenne inkább vele. Épp ellenkezőleg...
2012. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!