Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha családja lesz valakinek,...

Ha családja lesz valakinek, utána már nem járhat el szórakozni?

Figyelt kérdés
Itthon ülő típus vagyok, 2 alkalommal voltam diszkóban életemben, párszor beülős helyen, de inkább itthon vagyok. Kitölti az életem a munka, ház körüli teendők, főzés stb. De azt mondta valaki hogy ha így folytatom elpazarlom a fiatalságom, és bánni fogom hogy nem éltem ki magam. Mert ha családom lesz hiányérzetem lesz hogy miért nem éltem. Tényleg így van?
2012. szept. 3. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Embere válogatja, hogy mi a "kiélés". Nem mindenkinek a diszkó. Én pl. soha nem voltam, és soha nem is hiányzott.

25/L

2012. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha most ilyen vagy magadtol (semmi es senki nem gatol abban hogy menj csa epp neked ez nem hianyzik), miert epp a gyereked szuletese valtoztatnam meg ennyire?
2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg anno a fősuli 2. évében ugye nagy divat volt mindig bulizni, inni. Én soha sem voltam iszákos (mondjuk ezt nem mondtam el senkinek, hogy miért utálom, de apám alkoholista volt, alig telt el úgy nap hogy ne lett volna tök részeg, hányszor volt hogy én támogattam be a szobájába hogy ne essen el, öltöztettem át pizsamába stb szóval rosszak a tapasztalataim) de az egyik nagy bulizós srác azt mondta hogy "Nincs életed mert csak hazamész, olvasol, főzöl stb" és néha eszembe jut hogy vajon így bánni fogom-e hogy a fiatalságom csak úgy elment...


23/L

2012. szept. 3. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó, akkor mi a probléma?

Én is ilyen vagyok, csak néha elmegyek szórakozni, de ha hónapokig nincs semmi, akkor nem hiányzik.

2012. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan éltem a fiatalabb éveimet, mint te. Nem volt rá igényem, kedvem, hogy szórakozni menjek.

Én ilyen vagyok. Nem bántam meg.

2 pici gyerekem van és várjuk a 3. babát, mivel segítségem semmi, így esélyem sincs eljárni sehova, de igényem sincs rá. Kirándulni, sétálni imádunk, imádok a gyerekeimmel lenni.

Nem hiányzik a buli. Nekem a bátyám alkesz.

A párom néha a haverjaival elmegy szerepjátszani, beszélgetni, de neki sincs többre igénye.

36 éves vagyok

2012. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgulj, ha később akarsz szórakozni, lepasszolod a gyereket egy-egy estére. Nem attól leszel jó anya, hogy 18 éves koráig 0-24 órái az ágya mellett ülsz, szóval ezen ne aggódj:)
2012. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én jártam szórakozni, rockkocsmába, és soha nem ittam, nem cigiztem. beszélgetni jártam, meg billiárdozni, csocsózni, stb. még kártyázni is szoktunk lent:) most 37 leszek, nincs családom, mégse járok el, egyszerűen, átalakul az ember élete, már nem is hiányzik, öregszik az ember. ilyen nosztalgiaszerű van, hogy de jó volt, de ha most felhívna valaki este hatkor, hogy kilenckor találkozzunk a helyen, hát a fene...:)


ennek ellenére zsúfolt életem van, megyünk barátokhoz át, kirándulunk, beszélgetünk, úszni járunk, stb. szóval, nem feltétlenül jelenti a szórakozást, kocsmázást, hogy "élsz".

2012. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ava87 ***** válasza:

Először is: ha te ilyen vagy, akkor ilyen vagy, fogadd el :) Miért kéne olyasmit csinálnod, amit nem szeretsz?


Másodszor: akinek családja van, az is járhat szórakozni, törvény nem tiltja, sokan megteszik, szervezés kérdése az egész. Nyilván nem olyan egyszerű, mint amikor még független az ember, de aki erre érez késztetést, meg tudja oldani.

2012. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor is el lehet járni szórakozni ha van ki vigyázzon a gyerekre
2012. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, és elég korán felnőttem. 18 évesen suli mellett dolgoztam (teljes munkaidőbe) így érettségiztem le.

Azóta is folyamatosan párkapcsolatba vagyok, szerencsére nem egy zsarnokot fogtam ki, aki követel, de azért van itthon is dolgom, mégha be is segít. Érettségi után elkezdtem egy másik sulit hogy szakmám legyen, 2 éves képzés lett volna, de az egész csak a bulizásról és a piálásról szólt. Én eleinte nem tudtam ezzel mit kezdeni, de aztán annyit nyüstöltek ugyanilyen szöveggel, hogy nem éled ki magad stb. hogy pár alkalommal én is mentem, és úgy tettem ahogy ők javasolták. Teljesen kifordultam önmagamból, olyan szerepet próbáltam játszani ami nem én vagyok, csak hogy elfogadjanak, borzalmas volt az egész, de legalább megtapasztaltam, és nyugodt szívvel mondhatom, hogy nekem ennyi egy életre bőven elég volt. Végül a sulit is otthagytam mert nem láttam értelmét folytatni. Kapni egy papírt azért mert többet bírok inni mint az ofő, de tudás 0?!

Egy éve vagyok itthon, tehát unatkozhatnék ezerrel, meg vágyhatnék el, de eszembe sincs. Elcsalni se tudnak itthonról. Beszélgetni egy kv mellett szívesen megyek, de az ismerőseim inkább bulizósak (piálósak). Többen idősebbek tőlem, gyerek is van, és bánják hogy már nem tudnak csak úgy eljárni, de ők régebben is heti szinten járták, de legalább havonta, míg mi a férjemmel az elcsúszós időszakot leszámítva, jó ha 3x kísértük el ezeket az ismerőseinket (de kb egy óra múlva megszöktünk :)).

Bár még nincs gyerekünk (nagyon szeretnénk, de várat magára) szerintem ha lesz se fog ez változni. Mi ilyenek vagyunk (szintén alkesz szülők gyermekei.)

25L

2012. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!