Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége vágyik...

A férfiak többsége vágyik egyáltalán arra, hogy családja, gyerekei legyenek? Vagy csak a nők miatt vállalják ezt be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az arányokat nem tudom, nem csináltam statisztikát, de még egyedülálló fiatal férfiaktól is hallom, hogy szeretnének majd gyereket, családot. Tehát tuti nem a nők kedvéért alapítanak családot, noha nyilván ilyan is van.
2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Van aki vágyik rá. Ismerős pasik közül volt több, aki mesélte nekem, hogy mennyire akar gyereket. Volt akinek lett is utána 1-2 éven belül, pedig akkor még barátnője sem volt :)
2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egész eddig azt vallottam hogy soha nem fogok gyereket vállalni, sőt házasodni sem (talán a szüleim botrányosan rossz házassága miatt). Viszont az utóbbi időben bennem van hogy de jó lenne majd valamikor a jövőben feleség, gyerekek, kertes ház stb. (Nemrég volt szerencsém karomban tartani az egy hónapos unokahúgomat ami még rá is tett egy lapáttal az egész dologra).

Ezzel azt akartam mondani hogy:

1. vannak férfiak (remélem minél többen) akik nem a másik iránti megfelelésvágyból akarnak gyereket vállalni (ami hatalmas hiba) hanem magáért a gyerekért

2. lehet hogy az illető most azt hangoztatja hogy neki soha nem lesz gyereke mert minek stb. de ez a vélemény könnyen megváltozhat az évek során


24/F

2012. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok pontos adattal szolgálni, de az én férfi ismerőseimnek a többsége, akiknek elváltak a szülei vagy egyik szülője már nem él, azok sokkalta jobban akarnak családot alapítani, mint a "normális" családok fiai. De ugyebár a normális szó, az relatív.


Szóval nem akarok általánosítani, de én ezt tapasztaltam. Az ilyen férfiak általában jobban vigyáznak a párjukra. Jobban megbecsülik az apróságokat, a törődést, a gondoskodást és még a véleményeket is. Ez valószínűleg azért lehet, mert gyerekkorukban minden körülöttük élőknek "normális" családjuk volt és ők felállítottak egy mércét, egy elképzelést a saját családjukról. :)))

2012. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Akarok de szegény vagyok és nem vagyok férfi model ezért nem álnak szoba velem a nők!! 30f
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd olyan 4-5 év múlva ráérek még arra.

24/F

2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Öröm olvasni :)

Köszönöm szépen a válaszokat

2012. szept. 11. 20:47
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség eljut arra a szintre, hogy önmagától akarjon családot, csak kinek mikor jön el ez az idő...

Az én volt párom már 21 évesen akart babát, 1 éve voltunk akkor együtt, 5 éven keresztül részéről mindig feljött ez a téma, már már zavarta hogy én miért nem? Pedig most is csak 25 vagyok:) Van ilyen is, de a többségnek szerintem 30 körül érik meg ez a gondolat.

2012. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban fugg ez az eletkortol.

Nekem mindig sok fiu baratom/haverom volt es oszinte leszek: foiskolas korunkban, illetve huszas eveink elejen ez a tema barati tarsasagban kb szoba sem kerult. Igy ha akartak is mar, vagy szerepelt is hosszu tavu terveik kozott, akkor sem derult ki. De mi, lanyok sem mondtuk.

Ez meg nem jelenti azt, hogy a fiatalabb ferfiak, fiuk nem akarnak nosulni, gyermeket vallalni, egyszeruen meg messzi dolog, igy nem tema.

Most harminc eves leszek, a ferjem is harminc mult, a barati tarsasagunk is hasonlo koru. Nekunk mar vannak gyermekeink, de a barataink, ferfiak is siman es nyiltan mondjar, hogy szeretnenek mar gyereket, ideje lenne, vagynak ra, stb.

2012. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Egy részünk vágyik arra, de a nők a másik résszel akar mindenképpen családot alapítani :)
2012. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!