Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezze...

Mit tegyek hogy ne érezze rosszul magát és megbocsásson?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig hitegettem a testvéremet,mert annyira kellet neki az a nő,akit én amúgy nem bírok,de az ő kedvéért totál elviseltem volna,meg mondtam neki hogy biztos ő az igazi ,mert azt akartam hogy boldog legyen a metál feje,de most meg kiderült,hogy nem az igazi neki,és a csaj amúgy se szociális típus,nem passzolnak össze... A testvérem meg most úgy érzem haragszik rám,ami jogos,nem arról van regélve,de valahogy szeretném rendbe szedni a kapcsolatunkat,az egész ügy nem kellemes, nekem kellett volna őt vezetnem,nem táplálni a gyermeteg álmait.
2012. szept. 23. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellett volna hitegetned, de szerintem ez nem a te felelősséged. Nincs miért rád haragudnia. Remélhetőleg ezt ő is belátja majd.
2012. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem miért lennél egy kicsit is hibás. Te csak támogattad őt. Ha ő is úgy érezte, akkor mi van?

Persze hogy nem mondhatod neki, hogy hagyd a fenébe, nem hozzád való. A testvér dolga, hogy segítség és támogasson és a hibák után segítsen felállni.

Semmi rosszat nem tettél. Nehogymár a te hibád legyen, hogy neki nem jött be egy kapcsolat. 100 meg 100 ilyen eset van.

2012. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!