Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Olyan rosszul...

Ez normális? Olyan rosszul érzem magam miatta! :/

Figyelt kérdés

Az utóbbi években egyre távolabb kerültem a szüleimtől. Mármint úgy értve, hogy ugye nem csüngök rajtuk egész nap, mint kiskoromban, hanem van, hogy egy nap pár szót beszélünk összvissz. Mondjuk ez idáig szinte mindenkivel megesik, gondolom. Bár mostanában apával jobban kijövünk, sőt már mindent, amit úgy gondolok, meg lehet beszélni a szüleimmel, vele beszélem meg. Viszont anya néha idegességében mond olyanokat, hogy utál engem, és néha én is úgy érzem, utálom őt. Viszont néha, mint mondjuk most is, tökre bűntudatom van emiatt. De egyszerűen anyával nem jövök ki jól, néha már rendesen az is idegesít minket, hogy a másik levegőt vesz, nem nagyon tudunk meglenni egymással.

Miért van ez?

15l


2012. szept. 14. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem írod hogy hány éves vagy! Velem a húszas éveimben esett meg hogy éreztem a távolodást, de ez csak időszakos volt, szerintem nálad is az lesz. Akkor kezded azt érezni, hogy utálnak, és viszont, amikor az önállósodási fázisod beérett. Ha megtörtént a leválás és csak ritkán fogsz találkozni a szüleiddel, sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, mert nem fogtok egymás nyakán élni.
2012. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy nem beszélgetsz anyit meg nem csüngsz rajtuk az normális, általában kialakul ebben a korban szép lassan amikkor barátok barátnök jobban érdekelnek.Majd amikkor kicsit éreteb ember leszel megint fontosabak lesznek a szüleid mint most.Az viszont nem normális ami az anyukádal van köztetek.Beszélges vele ,csak kérdezd meg mi történt veletek,lehet ez a beszélgetés talán valamin változtatni fog.
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy korszak amikor kevesebbet beszelgettem anyukammal (egyedul nevelt), de kesobb meg szorosabb kapcsolat lett koztunk mint elotte... bar azt nem tudom megerteni hogy mondhat egy anya olyat, hogy utalja a gyerekèt... mèg idegessègbol sem... :(
2012. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első, írta hogy 15 éves :)
2012. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van 4-es. Bocsi, de a szöveg azért él :)
2012. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond :)
2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!