Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy valakinek abszolút nem mutat semmit a teszt az egész terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Csak pusztán kiváncsiságbol kérdezem.
2011. jan. 29. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

mármint úgy érted hogy sosem lesz pozitív a teszt?

szerintem ilyen nincs, a HCG hormon amit a teszt kimutat 48-72 óránként megduplázódik az anya szervezetében, és egy idő után nagyon magas szintet ér el, azt tutita ki kell hogy mutassa a teszt

2011. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és nem lehet hogy vmi hormonzavar végett nem mutassa ki? egyik ismerosomnek a 3.honapban derult ki a terhessége, addig full negák voltak a tesztek.most már van egy szép fia. mitol lehet ez? 2 kolléganomnek sem mutatta a teszt, mikor a doki már biztosra mondta hogy babát várnak.szerintetek?
2011. febr. 1. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 (!) teszt volt negatív, persze mensim nem volt, elmentem nődokihoz megvizsgált, rögtön mondta, hogy biztosra veszi a terhességet, irány az UH, ott már 100%-ra mondták. Kíváncsiságból egy hét múlva ismét teszteltem, és ismét negatív lett :D Azóta már 17 hetesek vagyunk :D
2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem se jott meg, hálistennek :D és már tobb mint egy hete kisebb nagyobb megszakitasokkal megjon érzésem van. de más nem nagyon. meg a cicim érzékenyebb de csak ha megnyomom enyhén. ennyi. de a tesztek negativak. ha terhes vagyok akkor a 5. hetes lehetek.
2011. febr. 1. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

hát ez érdekes, elhiszem hogy van ilyen, de fogalmam sincs hogy lehet

kedves kérdező! szurkolok neked!

2011. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is igy jártam!! 4 külömbözö teszt és mind negativ,megszakitással illetve ovszerrel védekeztünk! És hopp,a tetejébe még meg is jött 2 hónapig!! Nem gondoltam volna hogy terhes vagyok,de folyni kezdett a mellemből az előtej azt hidtem még akkor is hogy valami hormonzavar! Elmentem a dokihoz anyámmal, és 15 hetes terhes voltam! 20 hetes lehettem amikor csináltam még eggyet és az is negativ!!Hát én igy jártam!

16 éves voltam ekkor! Ennek már 7.5 éve! Igy van egy elsős lányom,és azota van egy 4 éves hugicája és egy 2 hós öccse is!!

Megbizhatatlanok a tesztek

2011. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!