Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum lelkileg zsarol, mit...

Anyum lelkileg zsarol, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pl nincs ma kedvem sehova menni, barátkozni, stb, szeretnék pihenni, mert hétfőtől szombatig munka egész nap. Szó szerint. És ma nem szeretnék sehova menni, erre elkezdi, hogy milyen antiszoc vagyok, meg hogy nem csoda hogy az emberek nem keresnek, ha így elutasítok mindenkit bla bla. Közben meg tényleg nincs már erőm, ez az egyertlen nap, amikor pihenhetek.
2012. szept. 23. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem zsarol, hanem manipulál.
2012. szept. 23. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, a másikon ki, és dőlj le pihenni. Ha egész héten dolgozol, akkor gondolom felnőtt ember vagy...
2012. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, de attól még megmondja amit gondol, és én érzem magam sz.nak mert hogy tényleg antiszoc vagyok, pedig nem, kül emberekkel dolgozom hét közben egész nap, és bevallom jól esne egy nap csak magammal foglalkozni.
2012. szept. 23. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zenebekapcs - füles bedug, hátatfordít és alszik. Közölném, hogy egész nap emberekkel vagyok, pihenni szeretnék és ne csesztessen, te se szólsz bele, hogy ő mit csinál.
2012. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hello xp válasza:
én csak annyit mondok hogy ted meg amit kér mert ha nem teszed továb fog szekálni!
2012. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A maminak nyugidtan megmondhatod, hogy ne diagnosztizáljon, mert nem ért hozzá - ha igen, akkor annál nagyobb baj van -, és ne beszéljen zöldségeket.


Dehogy vagy te antiszociális! És nehogy megbetegítsd már magad amiatt, hogy kiégsz, hogy nem pihensz, mert a mama kitalálta, hogy te angtiszociális vagy és azért nem keres senki.


Pihenj csak nyugodtan. Mindenkinek szüksége van a pihenésre, és a kikapcsolódásra, valamint a magányra is. Anyukát pedig csak tessék szépen helyretenni.

2012. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!