Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel hogy a...

Hogyan dolgozzam fel hogy a hugom feleség lesz?

Figyelt kérdés
Tudom örülnöm kellene neki,örülök is csak most már más lesz a kapcsolatunk.Nagyon jó gyerek korunk volt,bár voltak viták de szerettük egymást.Én voltam a báty és a férfi a szemében,apám nem sokat volt itthon így nekem kellett férfi mintát mutatni neki,mert apám sokat dolgozott.Gyerekkorunkban is sokat ölelgettük,puszilgattuk szeretgettük egymást és lehet hogy ez sokaknak fircsa de amikor már felnőttel voltunk akkor is sokáig meg volt mind ez.Az érdekes hogy egy hasonló kaliberű és stílusú srácot választott magának,és most hogy látom mintha tudatossan tette volna ezt..Ugyanakkor jó érzéssel tőlt el hogy én adtam neki a férfi mintát,hogy milyen legyen egy férfi.4 éve más országban él,de még mindig érzem a hiányát,különös kapcsolat volt a miénk..Lehet sokaknak hülyén hagnzik ez a kérdés de hiányoznak a régi szép idők,sokat buliztunk együtt és a baráti körünk is egy volt.
2012. szept. 24. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Keress magadnak barátnőt.

Hidd el az segit felfogni hogy már felnőttetek,más a kapcsolatotok.

2012. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igazából a helyzettel nem tudok mit kezdeni egyenlőre és azzal hogy így elszállt az idő...és az a tudat hogy férjhez meg,ez nekem még olyan hihetetlen..
2012. szept. 24. 12:17
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl a múlton, de közbe maradj meg a gyermekkorotok ösvényén. Hasonló kapcsolatunk van öcsémmel. Mindkettőnknek van párja. Mégis van egy kötelék (az együtt megélt gyermek és tini kor), ami (remélem) soha nem szakad meg. Sokan mondják, hogy ez már 30 éves fejjel nevetséges, de hosszú távon nem tudunk meglenni egymás nélkül. Felnőttünk, de a mai napig nagyon sokat ülünk le dumálni, kéri ki véleményemet dolgokkal kapcsolatban.
2012. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: Imádom a választottját is. Nem féltékenység, de lövésem sincs, hogy mi lesz ha megnősül és végképp külön életet kezdenek élni. Elköltöznek pl. messzebbre. Talán könnyebb lesz ha megmaradunk egymásnak.
2012. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ma 12:22


Lehet hogy másnak nevetséges nekem nem az,szerintem neki sem.Mondta hogy sokszor felriad álmából és sírva ébred amikor velem álmodik,és sokszor nem tud aludni ha eszébe jutok..

2012. szept. 24. 12:27
 6/25 A kérdező kommentje:
Pedig mi sem gyerekek vagyunk,mert én 29 vagyok ő pedig 26 éves.Számomra fura,nem tudom lehet előző életünkben valami más fajta kapcsolat volt köztünk..:):)
2012. szept. 24. 12:29
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Na én ezt azért nem állítanám a saját testvéri kapcsolatomról. Ha őszintén magadba nézel te ezt normálisnak tartod? Gondolom, hogy nem szerelmet érzel iránta, de ha azt érzed, hogy talán előző életetekben..........
2012. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ma 12:33


Nyílván ez csak egy feltevés volt..nem hiszek ezekben a dolgokban.Hát nem tudom mi a normális és mi nem?Minden családban és testvér kapcsolatban másképpen nyílvánul meg a szeretet..valahol jobba valahol kevésbé.Ha valami gondom volt mondjuk és megtudta de nem tőlem,akkor mondta hogy sokszor nem tudott aludni.Nyílván nem szerelem:D Talán túl szoros volt köztünk a kötődés,valószínű azért van az hogy ilyen nehezzen szakadunk el egymástól és az emlékektől..

2012. szept. 24. 12:37
 9/25 A kérdező kommentje:

Ha őszintén magadba nézel te ezt normálisnak tartod?


Már mint melyik részét nem tartod normálisnak?Az előző életes feltevésre gondolsz?Poén volt,bár vannak akik hisznek ebben...

2012. szept. 24. 12:38
 10/25 anonim ***** válasza:
Éreztem már én is a dolgot, de a testvéreddel kapcsolatban azért lássuk be necces. Csak ezért vetettem fel. :)
2012. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!