Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben az esetben...

Mit tennétek ebben az esetben a feleség helyében?

Figyelt kérdés

Van egy feleség aki imádja a lovakat, tart is. Soha nem enne lóból készült ételt. Egyik reggel azonban a férj lókolbászt tesz a feleség reggelijébe.


Persze, sokak szerint a lókolbász finom, de ez a feleségnek olyan volt, mint ha egy kutyabarát kutyakolbászt evett volna.


A férj szerint roppant mulatságos. Mit tennétek ha ti lennétek a feleség helyében?


2012. aug. 30. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom alapból nem lennék együtt egy ilyen gonosz,kicsinyes férfival,párom ezt soha nem tenné meg velem!

Most a kutyás példa forog a fejembe,mert nagy kutyabarát vagyok,de az biztos hogy egy ideig nem lennék kíváncsi a képére ha ezt megtenné velem a férjem hogy kutyahúst etetne velem.

Megbocsájtanék biztos,ez nem válóok de nem tudnám egy hamar megbocsájtani.

Bosszút pl nem állnék,nem süllyednék le a szintjére.

2012. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát mondjuk marhára megsértődnék. Nem szólnék hozzá egy hétig és azért elbeszélgetnék vele, hogy hogy lehet ilyen idióta, hogy ezt viccesnek találja??? Egyáltalán megüti azt a minimális intelligencia szintet, h felfogja ez mennyire bántó dolog?
2012. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Ismerős helyzet, én a nyúlhússal vagyok így, két törpenyulam van.

Nagyon idegbeteg lennék, ha párom ezt tenné velem, de szerencsére van olyan empatikus, hogy nem tenné (már beszéltünk ilyesmiről, azért tudom). Ettől persze még nem mondanék neki viszlátot, de napokig tartana a veszekedés az is biztos.


22L

2012. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A férj eddig nem csinált ilyesmiket, csak mostanában kezdett "viccelődni", de ezzel túl ment minden határon.

Pedig jó lenne megbosszulni.

2012. aug. 30. 18:21
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
jót nevetnék a dolgon.
2012. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Törd el a pecabotját vagy karistold össze a kocsiját vagy lyukaszd ki a focilabdáját vagy vágd ki a legkedvesebb pulcsiját vagy ...
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

a lovakat szeretjük és néha megesszük(már aki)

bocikat is szeretjük, talán a röfiket is meg a többi állatot és mégis megesszük, de azért sajnálom őket, volt amikor evés közben elképzeltem milyen aranyos lehetett amikor élt és gyilkolásszák őket, mert nekünk ez kell, tudom ha pár millió éve éltem volna ilyen felfogással éhen haltam volna, hát ciki

2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

6-os!

Azért nem egy kávéház valakinek tönkretenni az egyik kedvenc használati tárgyát és kárt okozni, vagy etetni vele egy kis lókolbászt. Remélem azért érzed a különbséget a két dolog között.

2012. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Van egy feleség aki imádja a disznókat, tart is. Soha nem enne disznóból készült ételt. Egyik reggel azonban a férj disznókolbászt tesz a feleség reggelijébe.


Persze, sokak szerint a disznókolbász finom, de ez a feleségnek olyan volt, mint ha egy kutyabarát kutyakolbászt evett volna.


A férj szerint roppant mulatságos. Mit tennétek ha ti lennétek a feleség helyében?

Megköszönném.

2012. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez sok,az Én párom nem tenne ilyet,nem értem mi ezen a vicces,aki szeret,tiszteletben tartja az éréseimet,ez egy gonosz dolog volt szerintem.
2012. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!