Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is anyósnak/apósnak...

Akkor is anyósnak/apósnak hívod a párod szüleit, ha még nem vagytok férj és feleség, csupán csak "jártok"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 16:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%
Én igen :) a telefonomba is úgy vannak beírva ,hogy anyósom,apósom :))
2012. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
igen
2012. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindig. Ahogy jön. Mondjuk nekünk mindjárt itt az esküvő, eddig sem érdeklődés hiányában maradt el, de még szerintem utána sem fogom mindig anyósozni. Itthon nem sokat hallottam a szüleimet sem anyósozni apósozni, ezért nekem annyira nem is jön a számra.


Gondolom némelyik kérdés ihlette, nagyon elmésen be szoktak írogatni, hogy nem is após/anyós, ha nem vagytok házasok, de szerintem ez akkora hülyeség, ha egyszer így egyszerűbb. Sokkal könnyebb úgy megírni a kérdést, hogy anyósom, apósom, mint folyamatosan, ha az alanyról van szó pötyögni be, hogy a páromnak az anyukája, a páromnak az apukája.

2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amig jartun addig "anyos jelölt" es " apos jelölt" voltak. Most mar hogy összeköltöztünk, de nem vagyunk hazasok, hol "apos jelölt" hol "apos" mert ugy rövidebb. A papir mar csak formasag.
2012. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Azóta sem. Anyukája és apukája.
2012. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem másoknak is csak úgy beszélek róluk, hogy párom szülei, vagy Erika néni,pedig már évek óta együtt élünk gyerekünk is van, de amíg nem vagyunk házasok addig nem anyósom és apósom.



Amúgy is baromságnak tartom ha valaki úgy emlegeti a párja anyukáját, hogy anyósom addig amíg nincsenek összeházasodva, de még együtt sem laknak meg ráadásul tizenévesek.

2012. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amíg jártunk, addig a párom szülei voltak. Mikor össze költöztünk, akkor anyósom, apósom, hiába nem voltunk még összeházasodva. De összeköltözés után is csak lassacskán szoktam rá, ahogy komolyodott a kapcsolatunk.
2012. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi már együtt élünk,de anyós,ill.apósjelölt..Na meg párom szülei.

De az anyósjelöltnek menyecske vagyok.Vagyis így mutat be.

2012. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Együtt élünk, de nem, se ő az én szüleimet, se én az ő szüleit. Szerintem, ha meg is esküszünk valaha (egyikünk sem ragaszkodik hozzá), akkor sem fogjuk ezeket felvenni. Nem tudom, nem áll rá a szánk :)
2012. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak párom anyukája él már.

Kezdetben párom anyukájának hívtam, aztán kb. egy év után már magamban anyósjelöltnek, az eljegyzés óta meg "hivatalosan" is anyósjelöltnek hívom, illetve a többi családtag is így emlegeti őt :)

Ő is egyre többször emleget menyjelöltként :)

2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!