Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedul vagyok szuleim pedig...

Egyedul vagyok szuleim pedig ki akarnak rakni itthonrol. Megis mit tegyek? Tudomasomra hoztak, hogy nemvart gyerek voltam. Evek ota ezt hallgatom de mar nem birom tovabb.22 eves lany vagyok, merjek valtoztatni?

Figyelt kérdés
3 eve dolgozom, eltartom magam, a kajat is en veszem magamnak.
2012. szept. 24. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irany egy alberlet, ha nem tudod megfizetni, külföldön bébiszitter meló ami mellett kereshetsz egy rendes állást amiből megélhetsz.
2012. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy.

3 éve dolgozol.

Unod az egészet ahogy a szüleid bánnak veled.

Kérdés: Miért nem léptél le eddig??

Tessék elmenni, bérelni egy szobát, és élni az életedet.

Amennyit otthon leadsz azt a szobára is ki tudod adni. Tényleg! Adsz le valamennyi pénzt???

2012. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért vagy még ott? Szobát olcsón is lehet bérelni, és nyugodtan lehetnél.
2012. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencses vagy! En 14-tol 17-ig voltam csesztetve. Ekkor elkoltoztem es egy csapasra megvaltoztak.
2012. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem 15 évesen dobott ki otthonról anyám (apám nincs), én is azt hallgattam születésemtől kezdve, hogy nem akart engem senki (Egy házibulin jött össze egy látásból ismert emberrel, ebből lettem én).

Hát ez van, én is 3 évig elszenvedtem még rokonoknál nagy nehezen, gimi közben már dolgoztam, azóta is magamat tartom el. Béreltem szobát másokkal, így valahogy elvergődök. Most már nem kell idegenekkel laknom, de valahol el kellett indulni.

Azóta se láttuk egymást anyámmal, egyikünk sem kíváncsi a másikra, már saját életemet élem.

30/L

2012. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Okosabbat az előttem szólóknál én sem tudnék mondani.

A saját lábadra kell állnod, hogy ebből a megalázó helyzetből kikeveredhess...

Nagyon megdöbbentett a téma.

Nagyon hosszú ideig lombikbébiztünk a feleségemmel, de nem jött össze a baba, és jóval 40 éves korom után sikerült örökbefogadni egy újszülöttet. Most 3 éves, igyekszem önállóságra nevelni, és nem túlságosan kényeztetni, de a szemem fénye a csepp kölök.

Megfényesedett és igazi értelmet nyert az életem általa.

El sem tudom képzelni, hogyan lehet egy szülő olyan, hogy a saját gyerekének azt mondja - nem várt gyerek... ?!?

2012. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3 év alatt sikerült valami pénzt félreraknod? Ideje lesz albérletbe menned, ha így állnak otthon hozzád. Érdemesebb lenne betársulni egybe, nem önállóba, bár ez függ a fizetésedtől is; ezt neked kell tudnod, mire telik.
2012. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%

Hát már nem azért,de 22 évesen már illene elköltözni otthonról és nem csak azért mert anyu és apu nem akart.

20L

2012. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Költözz el véglegesen, több lánnyal is összeállhatsz (egyetemistákkal.pl) az olcsóbb sokkal.


A szüleidre pedig soha többet még csak rá se nézz! Az ilyenek ezt érdemlik!

2012. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, Te akartál jönni a földre, ezért itt vagy. Ez nagyon jó. Megértem, nagy teher lehet, hogy nem várt gyerek vagy, de ez meg az ő magánügyük.

Költözz el, éld az életet, és hagyj egy kis ajtót nyitva a változásnak.

2012. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!