Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Sajnos egy éve nem találok munkát és ez kihat már mindenre. Anyagilag nem vagyunk gondban, megvagyunk az egy fizetésből. Párom bíztat, hogy majd lesz stb. De sajnos egyre jobban kivagyok idegileg borúlva. Nem tudom már kezelni a helyzetet. Egy értéktelen nulla embernek tartom magam. Sajnos ez kihat teljesen rám. NEm mosolygok, folyton feszült vagyok és ideges. Van egy lányunk, ő 4.5 éves vele is folyton türelmetlen vagyok, pedig ha lehet ilyet mondani idáig minta szülő voltam. Foglalkozás és játék stbb. tekintetében. TEgnap ledöbbentem, mert elgondolkoztam, hogy őt is elhanyagoltam nem játszottam vele annyit mint régebben, kevesebb program, folyamatosan csak a düh-indúlat és kétségbeesésben ringatozom. Utálom, hogy ilyen lettem. Ezt ő is érzi, hiába kicsi még és próbálom nem mutatni, tegnap azt mondta nekem "anya én szeretleg, de mostanában gyagya vagy" ezt arra mondta, hogy folyton üvöltök, mint a hü.lye gyerek, amiért régebben csak mosolyogva szóltam azért egyből csattanok és le sem birom állítani magam. NEM AKAROK ILYEN ANYA. ILYEN EMBER LENNI. de ezt a folyamatos kudarcot sem bírom. Elhatároztam, hogy megpróbálok újra boldog lenni, az apró dolgoknak örülni. . és türelemmel szeretettel nevelni mint régen, hogy eltűnjön ez az ideggyenge ember. helyrehozhatom ezt, vagy benne marad a lelkében ez az időszak??
2012. szept. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged és munkatapasztalatod van? Hátha tudunk ötletet adni. Esetleg a gyerek már mehetne oviba és elkezdhetnál valamilyen ingyenes tanfolyamot.
2012. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A diplomás munkanélküliek táborát erősítem. És van két szakmám. A gyerköc már jár óvodába. Sok helyre behívtak de sajnos a végén mindig mást választottak. Tudom, hogy sokan vannak igy és nekem sajnos nincs ismeretségem. Ezt a részt kezelem rajta vagyok. Az emberi oldalt veszítettem el. A sok kudarc miatt már szinte utálom magam. Nem akarok folyton frusztrált, ideges lenni. Aki semminek nem tud örülni.
2012. szept. 24. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy ilyen vagy, akkor még nincs veszve semmi.

A kitöréseid előtt mindig gondolj arra, milyen lenne, ha téged érnének olyan atrocitások.

2012. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
Mi az a két szakma?
2012. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az írásodból süt a depresszió (a feszültség, örömre képtelenség a tipikus jelek), amíg nem találsz munkát legalább kezeltesd a lelkedet, mert ha ilyen állapotban jelentkezel munkára még ez is hátráltatni fog. Sok séta, meditálás, ima, jóga, torna: bármi, ami hozzád illik. Ha nem segít fordulj szakemberhez, vagy akár együtt a kettőt.
2012. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az is segít ha beosztom a napomat,,,


csak egy példa:

8-10ig reggeli kávé,netes álláskeresés, önéletrajz küldés

10-12ig kreatívkodás, írás, festés, bármi,

12-13ig ebédfőzés , pakolászás

13-15 mondjuk megnézek egy filmet vagy nyelvet tanulok

15-16 sport, futás stb stb....

2012. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nevem-senki ***** válasza:
Az első lépèst megtetted: felismerted, hogy változtatnod kell! A gyerkőcben pedig nem fog nyomot hagyni a nehéz időszak, ne aggódj.
2012. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!