Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 27 éves férfi aki még...

Egy 27 éves férfi aki még otthon lakik, köteles eltartani az anyját? Számlákkal és cigivel együtt, csak hogy ne dobják ki az utcára?

Figyelt kérdés

Érintett vagyok a kérdésben lényegtelen,hogy hogy.

Otthon lakik,el költözni egyenlőre nem akar,mert mondván ővé lesz az Önkormányzati lakás ha az anyuka meghal.Jó egészségnek örvend,semmi baja nincsen hála az Istennek.

Anyuka dolgozik havi 30 ezret keres meg hordja haza a kaját.

Ennyi erővel soha nem fog elköltözni,mert akkor anyukát kidobják és a lakás meg elúszik??

Anyuka havi cigije legalább 45 ezer forint,és előszeretettel látogatja a játék termeket is.

Most 110 ezer számla elmaradás van,amit a fiúnak kell kifizetni.Dolgozik a számlára.Ha az ki van fizetve,akkor marad a havi számla 45 ezer+ a bevásárlás.

MI a véleményetek?



2012. szept. 24. 13:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem említeni,hogy dugni kell előle a pénzt,mert ha van 5 ezer neki abból kell 3 ezer.

Szoba konyha a lakás,a konyhában van egy galéria ahol a fiú van.Sok mindent nem csinálhat,ami anyukának nem tetszik.

2012. szept. 24. 13:40
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem köteles de akkor utcára kerülnek mind a ketten
2012. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Én kompromisszumot kötnék. Bár elég gáz hozzáállás ez a "gyerek" részéről, de gondolom már ő is észre vette, hogy ez így tarthatatlan, anyuka meg tudja, hogy egyedül nem élne meg túl sokáig...

Mondja meg a srác, hogy ebbe és ebbe hajlandó besegíteni, a káros szenvedélyeit nem támogatja és ennyi. Ha erre az lesz a drága mama válasza, hogy akkor menjen isten hírével, hát menjen. Kit érdekel egy hülye önkormányzati lakás? Olcsóbb, mint egy albérlet, de sosem lesz az övé.

2012. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A fiú mehetne albérletbe,de elmondása alapján nem fog azért elmenni"Hogy pucéron járkálhasson a lakásban" Neki minden jó úgy,ahogy van.

Ja és azt még említeni sem említettem,hogy az anyuka pasiját eltartott 2 évig a fiú.

2012. szept. 24. 13:42
 5/19 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondolod,hogy soha nem lesz az ővé.

Élettársa vagyok,közös kassza(nem is gondoljuk,hogy másképp legyen) de higgyétek el teljesen ki vagyok.

Unalmas az állandó pénzbeli hazudgálást,és minden.A kapcsolatunk a béka segge alatt van.


Anyuka azt szokta mondani,hogy inkább nem eszeik csak a cigi legyen.

2012. szept. 24. 13:44
 6/19 anonim ***** válasza:
A fiú nem akar különköltözni. Minden más rizsa. Indok mindig lesz. Ha külön akarna élni, mondjuk a saját életét egy feleséggel/barátnővel, akkor már rég nem otthon ülne, és mindenféle marhaságokat találna ki, hogy miért nem mer költözni. Anyuka is máshogy állna a dolgokhoz ha egyedül maradna.
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem valami okos, ilyen emberekkel jobb nem is kapcsolatban lenni, csak lehúznak.
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azzal fenyegette,kb 3-4 hónapja többször is,hogy ha elköltözik akkor leadja a lakást és elmegy az anyukájához élni.Tehát ha velem nem jönne össze,akkor az utcán marad.

A fizetés is néha bizonytalan.De inkább fizetnék azért,hogy egyedül legyek,saját életemet éljem,mint otthon alkalmazkodni a semmihez.

2012. szept. 24. 13:49
 9/19 A kérdező kommentje:

Se egy jogosítványa,se semmije 27 évesen.

Nem tudunk haladni egyről a kettőre.

2012. szept. 24. 13:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a srác baromira jól érzi így magát, nem fog miattad változni. Ijesztettél már rá? Hogy mostmár vagy az anyja, vagy te? Mert szerintem nagyjából nincs más megoldás, ha szerinted tarthatatlan ez a helyzet, minthogy közlöd, hogy neked ez így nem élet és kész. Saját lakásra kellene gyűjtenetek és a saját életetekre, nem anyukát eltartani a nem éppen olcsó szenvedélyeivel együtt. Ilyen anyuci pici fiától szerintem ne várj túl sokat.
2012. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!