Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám jogosan...

Szerintetek anyukám jogosan veszekszik velem?

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni: hazajöttem és elmondta, hol van az ebéd (gáztűzhelyen). Én nem hallottam, vagy nem tudom mi, de a lényeg h nem tudtam hol van. Anya elment én meg megnéztem a hűtőben, hogy van-e főtt étel, de nem volt, mivel anya elöl hagyta nekem. Nem emlékeztem, h van ezért ettem hideget, nem is voltam túl éhes. Anya hazajött és fölháborodott, hogy nem találtam meg, előtte mentem el és nem láttam, és különben is szólt h ott van. Azt mondta "látni se akar" én meg öt perc múlva, mikor nem szólt hozzám megkérdeztem, h azért haragszik-e mert ma véletlen mást ettem. elnézést kértem és mondtam, h szívesen ettem volna, amit mondott. szerintem éretten viselkedtem. ő csak rikácsolt tovább, h miért csinál kaját, ha én ötnaposan romlottan akarom majd csak megenni. ekkor viszont már mérges lettem és azt mondtam, ez azért nem olyan szörnyű mint egy világháború, és biztos nem borul föl a spanyol nők hormonháztartása, amiért ma nem ettem főtt ételt. erre azt mondta, h flegma liba vagyok majd elvonult. szerintem nem volt jogos. szerintetek?
2012. szept. 25. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
flegma liba vagy
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi első! nem tudom, hogy miért? én igazán igyekszem és először fordult elő ilyen velem.
2012. szept. 25. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen dolgok mindenhol előfordulnak, szó szót követ...

Nálunk még fazék is repül az ablakból meg poharak, najó azért túlzás

20/F

2012. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Igen, jogos volt.

Anyukád pénzt keres, főz neked,erre Te lustaságból nem eszel-nem tudtad hol van,na vajon hány helyre szoktak kaját elpakolni.

És ez nem elég, még pofátlan is vagy. Két ilyen után megnézhetnéd mikot főzök neked,aztán írhatnád a kérdést, hogy anyám nem főz.

2012. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha ketten éltek és csak neked főz(meg persze magának) akkor ő úgy érzi, hogy semmibe nézed a munkáját. De viszont a te részedről meg nem nagy dolog. Meg lehet érteni ő is, neked sem esne jól, hogy pl. csinálsz egy sütit, szólsz hogy van és még másnap sem evett belőle senki. Szerintem mondd el neki, hogy legközelebb odafigyelsz hogy mit mond és ha nem találsz kaját otthon akkor megnézed máshol is, nem csak a hűtőben, de ez nem olyan nagy dolog, hogy emiatt összevesszetek.

Szerintem így kibékültök, bár nem ismerem anyukádat.

2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
öcsém és mamám is eszik belőle mindig. még soha nem volt ilyen, h nem ettem belőle, és eddig mindig a hűtőbe tette, ezért is hittem h nincs, mert nem mindig főz.
2012. szept. 25. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
:D Ez inkább vicces... Nem tudom, miért lett ettől ideges, magaddal szúrtál ki, hogy nem a finom meleg ételt etted. Majd megeszed holnap, vagy megeszi ő vacsorára, nagy kaland.
2012. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mikor hazajött és szólt h hol volt, mondtam is h jaj ne, miért nem ezt ettem. mertem magamnak egy adagot betettem a hűtőbe és mondtam h holnap majd megeszem. de ekkor ő már rikácsolt. először bocsánatot értem és mondtam h majd megeszem, de aztán azt már túlzásnak vettem, h NEM SZÓL HOZZÁM ezért.
2012. szept. 25. 19:56
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem volt jogos!

Legközelebb nézz jobban szét, hogy elkerüld az ilyen felesleges vitákat!

Ja, meg máskor hagyd rá. Tapasztalatból mondom.

2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! legutóbb azért lett rám hirtelen mérges, merteste 9-től 10ig olvastam a kötelezőolvasmányokat, ahelyett, h aludtam volna (pénteken...)
2012. szept. 25. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!