Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám veszekszik velem...

Anyukám veszekszik velem azért, mert nem adtam oda az igazolást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

10.-be járok.

2 hetet hiányoztam mert nagyon beteg voltam.

Elfelejtettem odaadni 5 napon keresztül az igazolást, teljesen kiment a fejemből. Az angol könyvembe raktam, de azt meg nem vettem ki a szekrényből..

Ez nagyon sok igazolatlan óra, kb 65 :( Elvette a telefonomat, nem jöhet át a barátom (én se mehetek sehova...) :(


Mit csináljak?:(


16/L


2011. ápr. 20. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Pótold be a hiányzást.
2011. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Te is emberből vagy, ugyan úgy hibázhatsz te is... szólj ofődnek, hogy megfeledkeztél róla és nem lehetne kijavítani.

anyukádtól is kérj elnézést...biztos meg fogja érteni, pláne, hogy nem is lógtál hanem beteg voltál...

2011. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nyomos okod volt hiányozni azt anyud is tudja!De sajnos ha sokat hiányzol és nem adod le az igazolást,akkor megvonhatják a családi pótlékot!Gondolom anyud ezért akadt ki!Biztosan nálatok is tavaszi szünet van már,tehát csak utána tudod leadni,vagy esetleg nézz el a suli felé,szerintem a tanárok holnap is ott vannak!Próba szerencse!Anyudtól meg kérj elnézést,szerintem megérti!
2011. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ofőddel beszéld meg, csak lesz olyan jófej, hogy igazolja utólag. Elektronikus naplótok van?
2011. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem csodálom, hogy mérges, törölhetik a családi pótlékotokat, az pedig nem kis pénz.

ha az iskola már leadta a jegyzőnek nem tudom,hogy vissza lehet-e csinálni. lehet, hogy eltart pár hónapig és akkor anélkül a pénz nélkül lesztek.

2011. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnököd egyszer sem kérte az igazolásokat? Osztályfőnöki órán nem hangzott el tőle, hogy "gyerekek hozzátok az igazolásokat"? Add oda utólag!Szünet után.
2011. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és biztos vagy benne, hogy beírta igazolatlannak azt a sok órát?Mert ha szólt, akkor nyilván akkor odaadtad volna neki az igazolást gyorsan! A lényeg, hogy szünet után nyomd a kezébe rögtön!
2011. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elektronikus naplónk van, csak 5 napig lehet igazolni...

Nem volt azóta osztályfőnöki óránk, sok sulis program volt mostanában... :(

2011. ápr. 20. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

65 igazolatlan óra?

30 fölött már ki is csapnak! Nem hiszem el, hogy nem lehet ezt utólag javítani (nekünk is elektronikus naplónk van, meg lehet oldani).

2011. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A suliban biztos lehet javítani. A gond ott van, ha már leadták a jegyzőnek.
2011. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!