Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám meglátott a barátomal...

Apukám meglátott a barátomal csokolozni és nem engedi hogy legyen barátom. Mit csináljak? Hogy érjem el a célom?

Figyelt kérdés

és most nem enged sehova hogy nehogy fiuzak!

hogy vezesem rá arra hogy legalább a nyáriszünetbe a barátnömhöz elmenyek?

mert amikor meghallja hogy elakarok menni valahova egyböl a rosszullét kerülgeti!


2008. máj. 17. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Hany eves vagy?

Apad felt. Az baj, hogy kategorikusan eltiltott mindentol es ezzel mit fog elerni, hogy nem fogsz igazat mondani neki egy ido utan o kenyszerit arra, hogy elhallgasd az igazsagot.

En leulnek vele es ezt elmondanam neki, hogy te nem akarsz hazudni. Te nem gondoltad, hogy ekkora "bun" ez es hogy megerted, hogy felt es hogy ha azt akarja megbizhasson benned, hagyja hogy oszinte legyel hozza. Azonban igy, hogy eltilt mindentol nehezen menne mert ha meg mered mondani az igazat, ez a reakcioja. Probaljatok kompromisszumot kotni.

2008. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez attól függ, hány éves vagy!Mert ha csak pl. 12, akkor valamilyen szinten megértem apukádat (akkor sem teljesen), de ha 15 akkor ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy nem zárhat be egész nyárra a lakásba!Mellesleg mikor engem be akart zárni anyu, megszöktem...mikor megtiltotta a cigizést, elbújtam és bagóztam...Persze ez nem követendő példa, de elmondhatod neki, hogy ha valamit megtiltanak egy gyereknek, csak azért is talál rá alkalmat, hogy csinálhassa...tiltott gyümölcs finomabb.Tehát jobb ha megenged bizonyos dolgokat és valamilyen szinten ellenőrzése alatt tarthatja azokat, minthogy a háta mögött csináld azokat. Remélem sikerül vele szót értened!
2008. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

APUKÁD NYILVÁNVALÓAN HOMOKOS

ez nem a te hibád.

2008. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
13 leszek
2008. máj. 17. 14:38
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Magyarázd el apudnak hogy attól hogy van egy barátod még felelősségteljes lány vagy. Nem tudom hány éves a barátod, de biztos vagyok benne hogy apud attól tart korán kezded a szexuális életet. Minden szülő rémálma hogy a gyereke még szinte gyerek de már szexel. Téged féltenek a csalódástól és a nem kívánt terhességtől. Sajnos sok szülő ilyenkor megijed és egyből drasztikus akar lenni. Ha nem tudsz vele erről beszélni, akkor próbáld meg anyuddal. A barátnős nyaralást meg szerintem úgy a legegyszerűbb kivitelezni ha a barátnőd szülei szólnak a szüleidnek hogy engedjenek el. Szerintem így elengednének otthonról.
2008. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan beszélj négyszemközt ANYUKÁDDAL, ő tudja a legjobban, hogyan lehet szót érteni Apukáddal !! Csak bátran ! Ezzel Anyukádnál is szerzel 1 jópontot !
2008. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez az apuka NEM HOMO, csak mint minden apuka, félti a lányát, főleg ha még ilyen fiatal. Csodálkozom, hogy a Moderátorok ideengedték ezt a ""Homokos"" választ.
2008. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarok szigorú lenni és maradi, de ha az én lányom 12 évesen csókolózni látnám egy fiúval(az a kérdés ezt hol és hogyan(!)) akkor biztos én is kiakadnék... nekem a barátom húga 12 éves, hát elég meredek nekem elképzelni, hogy olyasmit csináljon egy fiúval (s ne hurrogjatok le hogy van aki hamarabb érik, mert egy 12 éves 12 éves akkor is ha nagyok a mellei)...olyan bőven rálérsz még hogy az csuda! előtted áll az egész(!) élet...nem maradsz le semmiről ha még vársz legalább 2-3 évet...(s még akkor is meggondolandó h mit teszel)

Apukád részéről pedig nem okos döntés hogy eltilt mindentől, mert ez nem vezet sehova, csak hazugságokhoz. Én most leszek 18 és tudom most min esel át, de hidd el ezért egyszer majd hálás leszel, akármennyire nem úgy tűnik most...beszéld meg vele h találkozotk, s nem csinálsz semmi "rosszat"...persze adhatsz neki puszit, de nem kell túlzásokba esni(amint mondtam már, ráértek)...nem akartalak megbántani, és amit irtam ne vedd sértésnek, ez az én véleményem, mindenképp beszéld meg a szüleiddel, hogy ha eltiltanak akkor csak hazugságok és hazugságok követik egymást. remélem segitettem

2008. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
akkor megfenyegetnek
2008. máj. 17. 15:47
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

mondtam hogy homokos.

ő így támadja a hetero kapcsolatokat.

2008. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!