Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám meglátott a barátomal...

Apukám meglátott a barátomal csokolozni és nem engedi hogy legyen barátom. Mit csináljak? Hogy érjem el a célom?

Figyelt kérdés

és most nem enged sehova hogy nehogy fiuzak!

hogy vezesem rá arra hogy legalább a nyáriszünetbe a barátnömhöz elmenyek?

mert amikor meghallja hogy elakarok menni valahova egyböl a rosszullét kerülgeti!


2008. máj. 17. 14:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

én életembe elöször 13éves multam kb 4honappal mikor smároltam.

12évesen engem még az ilyen nem is naon érdekelt.

most 15vagyok.de 12évesen most biztos azért tetted mert egyrészt kiváncsi vagy és valami kötödés biztos van a csávo után :)szerintem is beszéld meg anyukáddal elöször ö pedig biztos hatással lesz apukádra.annak idején nekem is volt ilyen és hidd el ez beválik

2008. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

A lány most írta, hogy 13, nem 12 éves. Na mindegy.

Azt se értem miért van az összes válasz lepontozva. De ez annyira nem is érdekel. Én értem, hogy apukád miért csinálja ezt, de nincs igaza. Sajnos egy gyereket nem lehet úgy nevelni, hogy bezárom. Nekem is van gyerekem, de csak azért, mert kapcsolata van, sose büntetném meg. Inkább apukádnak is emberszámba kéne téged venni, rá kéne jönnie, hogy nagylánya van, akivel lehet értelmesen beszélni. De én is azt javaslom, hogy anyukádhoz fordulj ezzel, ő csak jobban megérti. De apukáddal is próbálhatsz beszélni, a lényeg az, hogy ne veszítsd el a fejed, ne dühöngj, akkor se, ha ő ezt teszi. Te maradj nyugodt, és add meg neki a kellő tiszteletet (még ha ő nem is adja meg neked). Mondd meg neki, hogy az teljesen normális dolog, hogy neked barátod van, 13 évesen miért ne lehetne. Az, hogy csókolóztok, az is normális. Ha ennél többet tennétek, az lenne a gáz. Nekem unokahúgom 13 évesen terhes lett, na az apja majdnem agyonvágta, hát az a durva. De egy csók? Próbáld apukádnak bebizonyítani, hogy amit ti csináltok, az abszolut a normális keretek között marad, ennél még évekig nem akartok tovább menni. De nem értem, hogy anyukáddal miért nem beszélsz erről, biztos tud hatni rá. Vagy valaki más rokonnal, akire apukád hallgat.

2008. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

1. most irta a kérdező azt hogy 13 lesz, tehát még 12 éves!

2. én nem nevezném eppenséggel "nagylánynak"

3. szerintem 12 évesen egyáltalán nem mondanám normálisnak a csókolózást

Én nem tudom a mai világban már a 12 évesek azt hiszik magukról kész, mindent tudnak a nagybetűs életről...nekem meg se fordlt volna a fejemben, hogy csók ennyi idősen. És azt hiszem ezért hálás lehetek a szüleimnek...sokszor még most is (18év) meggondolom mit teszek (8 hónapos kapcsolat)...azonban az embert kinézik ha 12 évesen még nem csókolózot, és ne adj Isten 16 évesen még szűz...hát én ezt nem nevezem normálisnak...amúgy meg egy csókot követ második harmadik negyedik, aztán ha nem is egyből, 13-13 évesen azt veszed észre h már nem vagy szűz...a barátod meg sehol...és bármit mondtok ez nem normális...mig nincs komoly kapcsolat és elkezdődik a dolog, addig csak k...vát csinál magából az ember...akik legtöbbször az utóbbi éekeben 13-14 éves KISLÁNYOK...úgyh szerintem apukád tudja mit miért tesz. habár nemhinném h igy kéne eljárjon...szó mi szó, jót akar

2008. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
aki lepontozott az magára ismert... ennyit erről...
2008. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne Homokos te idióta, ha van 1 lánya...

Nekem is van egy hugom, 13 éves, van pasija is. De én mint a báttya leültem vele simán beszélgetni, és elmondtam neki hogy OK. hogy csókolóztál Zolival, ez nem is baj, de a későbbiekről 2-3 év mulva tárgyalhatunk. És még testileg nem is nagyon érett, kicsik a mellei (A85) stb. de lelkileg az ilyeskorú lányok már nem buták sztem.

2008. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy én vagyok mai szemmel maradi, de szerintem 12 évesen már csókolózni nem túl jó dolog, mivel ilyenkor még nem tud mértéket tartani az átlaggyerek a testiség terén. A hangsúly a gyereken van, hiszen ennyi idősen lehet, hogy valaki már menstruál és elkezdett változni a teste, mégis gyerek még lelkileg. Nem véletlen, hogy Nabokov híres regényének, a Lolitának a címszereplője is 12 éves. Belé is pont azért szeret bele a perverz és pedofil narrátor, mert inkább gyerek még lélekben, és bár változóban a teste, egyelőre még hamvas és ártatlan, mint a gyerekek...
2008. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
aki lepontozott az magára ismert... ennyit erről... --> Szerintem többen is lepontoztak :) Különben nem csak 40%-ban lenne hasznos a válaszod.
2008. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
tobben is magukra ismertek...szanalmas...
2008. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajnos ijesztő világot élünk. A testiségbe egyre keveseb szerepe jut az érzelmeknek. A szeretkezésből szex lesz, mindenki a maga örömére hajt. Így a társ lényegtelenné válik, bármikor lecserélhető. Ha eltekintünk a tiniktől, a felnőttek világa is megváltozott. Régen még számított valamit az a fogalom: a gyermekeim anyja. A mai férfiaknak ez már semmit se jelent, sajnos.
2008. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
énis csókolóztam 12 éves koromban.. nem mondanám csóknak inkább smároltam :D... de egyátalán nem élveztem akkor még... igazság szerint énis azt hittem, hogy nagylány vagyok.. érett voltam a többiekhez képest, ez tény, de attol még.. akkor nem volt a csók élvezetes és semmiszép nem volt benne, végén már cska kényszer volt, mert tudtam h ha járok valakivel kell "smárolnunk".. mostmár 16 éves leszek és rájöttem hogy amikor csókolózok a barátommal az nagyon jó és tudnám egész nap csinálni, nem csak ugy berakja a nyelvét a számba vagy valami... de erre te is rá fogsz jönni, hogy ez még nem olyan jó dolog 12 évesen..
2008. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!