Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám meglátott a barátomal...

Apukám meglátott a barátomal csokolozni és nem engedi hogy legyen barátom. Mit csináljak? Hogy érjem el a célom?

Figyelt kérdés

és most nem enged sehova hogy nehogy fiuzak!

hogy vezesem rá arra hogy legalább a nyáriszünetbe a barátnömhöz elmenyek?

mert amikor meghallja hogy elakarok menni valahova egyböl a rosszullét kerülgeti!


2008. máj. 17. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia nekem előszőr 11 éves koromban volt barátom 19 éves volt a fiú.:) a szüleim mint normális szülők el türték és megis engedték nem haragudtak rám sőt nem mondtak semmit rám jó hatással volt jobban tanultam és mindent megosztottam az szüleimmel nem volt nagy dolog de szerintem beszélj apukáddal és mondd el neki hogy szereted és nem teheti ezt veled ő nem volt 13 éves?Szurkolok :)
2011. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Immár 23 évesen össze házasodtunk és eggyütt élünk és van egy kisfiunk aki 1 éves :) előző nő!
2011. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!