Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki felnőttként...

Van itt olyan, aki felnőttként olyan emberrel jött össze, akivel gyermekkorában utálták, cikizték egymást?

Figyelt kérdés

Csak úgy megfordult ez most a fejemben...

Eszembe jutott egy ált. iskolai osztálytársam, aki velem (is)sokat kötekedett.Nem bántott, de gyakran beszólt valami sértőt.Nekem viszont ő tetszett egy ideig, de eztán nekem is rossz lett a véleményem róla..Elgondolkoztam rajta, hogy ha most véletlenül találkoznánk és netán szóba kellene elegyednünk, vajon mi történne?Az ilyen gyerekkori hülyeségek elmúlnak, vagy akik már akkor nem bírták egymást, azok később is csak piszkálódni fognak?


2012. szept. 26. 07:48
 1/9 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy a részérő az akkori piszkálódás egyféle tetszés volt :). Megesik, hogy nem tudják máshogy kifejezni a "szeretetükat", viszont így vele foglalkozol.


Bár ha megnézak olyan embereket akikkel 5 éve még iskolástársak voltunk, és nem taliztunk ,ár most nagyon sokat változtak ... szóval a gyerekkor annyira nem számít szerintem :)

2012. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

:)

képzeld velünk ez történt.Általános iskolába halálra piszkált,mindig betudott valami sértőt szólni,én a típus lány voltam akinek még 7.be nem nagyon volt cicije meg olyan fiús lány voltam stb......Ő mint 8.os nagy fiú mindig bele kötött a kisebb lányokba(amúgy 9 hónappal idősebb tőlem)Aztán közép suliba kerültünk,de egy busszal jártunk.Én már nem nagyon foglalkoztam vele....

Majd 23 évesen össze találkoztunk,az internet segítségével.Elkezdtünk találkozgatni,de mivel ö Pesten melózott én meg 130km re tőlem laktam így csak hétvégén találkoztunk...De nem sokra rá "haza"jött dolgozni és azóta is együtt vagyunk.Van 2 gyerekünk 5és fél éves fiú és 15 hónapos kislány...

2012. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általános iskolai gyökerek ma is gyökerek.


De!

A középsuli végén a mostani férjem folyton piszkált, idegesített, kötekedett velem.Kiderült, azért mert szeret és így akarta magára vonni a figyelmet, hogy észrevegyem és foglalkozzak vele.Elérte a célját :DD

2012. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap kérte meg a kezem. :) Mi munkahelyen ismertük meg egymást. nagyon ellenszenvesek voltunk egymásnak. Amikor jobban megismertük egymást kicsit csökkent az ellenszenv, de folyamatosan piszkáltuk a másikat. Ha akkor valaki azt mondja, hogy ez lesz a vége, hát minimum jót kacagok.
2012. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

nagyon nehezen bocsátom meg, ha valaki szemét velem ok nélkül. volt a középsuliban egy ilyen fiú. azóta is legszívesebben leköpném, ha találkozok vele.

az élet már kamatostul visszaadta neki, amit adott nekem, szóval még ha szemétségnek is hangzik, de azóta túlléptem a mocsokságain.

2012. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem jöttünk össze, de volt egy srác, aki a halálba cikizett általánosban, mindig piszkált valamiért, és nem azért, mert tetszettem neki...azóta eltelt több, mint 10 év, pár hónapja volt egy osztálytalálkozónk (amire többek között miatta nem is akartam elmenni, mondván ki kíváncsi rá), és meglepődtem, mennyire kicserélték. Szinte vele beszélgettem a legtöbbet, és azóta is többször összefutottunk egy sörre. Benőtt a feje lágya. :)
2012. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudom elkepzelni. Szerintem az elsö latasra szimpatia, az szimpatia, az megmarad. Mar elsöre is erzed, hogy szimpi vagy unszimpi, es ö is. Nekem legalabbis a 40 ev alatt ez az "alapszimpatia" nem valtozott, amellett, hogy mindenkinek a jelleme sokat valtozik/hat.

Ha persze azert piszkalja, mert szexualisan erdeklödik feleje, a masik meg emiatt menekül, az mas kategoria, itt lehet kesöbb tisztazni, meg "benö a feje lagya", es ebböl lehet valami.

2012. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet, néhány kivételtől eltekintve a gyökér az gyökér marad.
2012. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Érdekes olvasni az ilyen történeteket.

Én azt hiszem, nem tudnék komoly kapcsolatba kezdeni olyannal, aki valaha bántott, mert bennem is megvan az a gondolat, hogy a gyökér gyökér marad.Szóval azt hiszem, nem nagyon tudnék bízni benne.De a barátkozásra talán tennék egy próbát.

2012. szept. 27. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!