Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy férfinak első...

Mit lehet egy férfinak első házassági évfordulóra adni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam az évforduló keringőt beleírom szép betűkkel egy szép,különleges képeslapba de kéne valami apróság még.7 éve leszünk együtt,majdnem 3 éve élünk együtt,jövő vasárnap lesz az első házassági évfordulónk,4 hónapos a gyönyörű kislányunk.Gondolom nem mindegyiket fogom ennyire felfújni de ez mégiscsak az első...Várom ötleteiteket csütörtökig!
2009. aug. 2. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
ja ő 33 én 26
2009. aug. 2. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megfőzném a kedvenc ételét vacsorára, kicsit romantikus hangulatot teremtenék, ha lehet a babától, akkor egy közös fürdő, a megszokottnál több odafigyelés egy kis masszírozás aztán az ágy :)


Valami olyan apró (és nem túl drága) ajándékot vásárolnék neki, ami kettőtöket jellemez az elmúlt 7 év alatt, amit tudod, hogy ha rápillant a tárgyra az első közös boldog emléketek jut róla eszébe. egyébként szerintem (legalábbis én) csináltatnék gravírexpress-nél egy mini kulcstartót, amiben mondjuk a házasságotok dátuma vagy rólatok egy közös kép van.


ha nem ismered a gravír expresszt itt találsz több infót róla (kicsi üvegkockákba gravírozott mindenféle jó dolog)


a link: www.gravirexpressz.hu

2009. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magadat piros szalaggal átkötve :-))))))))))))
2009. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!